2752
2734
عنوان

عکس //زود میذارم زود برمیدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 53 پست
بیدار بودن ربطی به بیکاری نداره ولی تا این ساعت ول چرخیدن یه مرد تو همچین سایتی مفهوم واضحی داره😂😂

تعطیلات عیده بیکاریم دیگع 

انقد ک اینجا چرخ زدی تو ی گپ مختلط زده بودی تا الان با یکی آشنا شده بودی ازدواج کرده بودی ای ب درد نخور 😂

تعطیلات عیده بیکاریم دیگع  انقد ک اینجا چرخ زدی تو ی گپ مختلط زده بودی تا الان با یکی آشنا شده ...

هنوز به سطح ترشیدگی تو نرسیدم که برم تو گپ مختلط دنبال شوهر برای خودم بگردم تو دنیای واقعی گزینه های بهتری وجود داره برای من برعکس تو😂😂😂😂👍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ ربطی داره؟  تو ادعا میکنی کلییی کیس ازدواج برات تو دنیای واقعی هست نه من 😂

اینطور که از تاپیکات معلومه زیر سن قانونی یعنی زیر ۱۸ سالی به عنوان خواهر بزرگترت بهت پیشنهاد میکنم بری بخوابی وگرنه اگه مامانت اومد بالای سرت برات بد تموم میشه😂😂😂👍

تعطیلات عیده بیکاریم دیگع  انقد ک اینجا چرخ زدی تو ی گپ مختلط زده بودی تا الان با یکی آشنا شده ...

حالا من‌میرم گپ‌مختلط اولین جمله میگم سلام داداشا

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
اینطور که از تاپیکات معلومه زیر سن قانونی یعنی زیر ۱۸ سالی به عنوان خواهر بزرگترت بهت پیشنهاد میکنم ...

کم میاری چرا چرت و پرت میگی؟ چ ربطی ب سن قانونی داره؟ 

وقتی میگن حرف حق جواب نداره یعنی این 😂

کم میاری چرا چرت و پرت میگی؟ چ ربطی ب سن قانونی داره؟  وقتی میگن حرف حق جواب نداره یعنی این 😂

حرف حق چیه مگه هر کی کیس داره باید بره ازدواج کنه من تا ارشد دکترامو نگرفتم همینجام

2706