2737
2734
عنوان

فردا زایمانه میترسم

892 بازدید | 63 پست

طبیعی هست هزینه سزارین رو نداشتم 

خودمم خیلی میترسم خدا کنه یه اتفاقی بیفته ببرنم سزارین 

میدونین بعد از چند ساعت میبرن سزارین اگه ببین پیشرفتی نداره روند زایمان؟

الان دو سانت بازه دهانه رحمم قراره فردا با دارو باز بشه حالا نمیدونم قرص یا آمپول

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دلم روشنه عزیزم . حتما زایمان راحتی خواهی داشت . 

همین الان برات بیستا صلوات دادم . قبل خواب هم برات آیت الکرسی میخونم . 

نی نیت سلامت باشه انشاالله😍

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

الان که دو سانتی خوب پیش رفتی که

من کلا یه سانت هم نبود نرفتم 

ترس نداره اصلا نترس فقط قرار چند ساعت درد کشید خودبه خود همه چیز پیش میره نگران نباشید 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ۳ سانت بود از ساعت ۸ شب تا ۴ صبح تعغیر نکرد بردنم سزارین البته من امپول فشارم میگرفتم ولی تاثیر نداشت

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
2740

اصلااسترس نداشته باش

سعی کن نفس عمیق وراحت بکشی

حالت سجده زیادبروبچه راحتتروزودتردنیامیاد

کلاازاولش تازایمانت حداکثر۶ساعت میشه

توکل بخداکن وصلوات بفرست وقبلش دعای زایمان روبخون

انشاءالله سلامتی وراحت زایمان کنی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
من دلم روشنه عزیزم . حتما زایمان راحتی خواهی داشت .  همین الان برات بیستا صلوات دادم . قبل خوا ...

فدای دل مهربونت انشالله به هرچیزی که میخای برسی

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...
مامان منو بعد ۶ ساعت بردن چون ۶ ساعت کیسه اب پاره بود و داداشم خفع شد دیگع بعدش بردن سزارین

کیسه اب ربطی به خفگیه بچه نداره گلم ۰ون بچه از بند ناف اکسیژن میگیره احتمالا بخاطر چیز دیگه ای بوده حتما رحمشون باز نمیشده 

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️
من ۳ سانت بود از ساعت ۸ شب تا ۴ صبح تعغیر نکرد بردنم سزارین البته من امپول فشارم میگرفتم ولی تاثیر ن ...

درد داشتی تو اون مدت؟

چهل هفته تمام فردا ختم بارداریمه

نترس بابا اصلا درد نداره من طبیعی بودم ۱۸ساعت تو اتاق  بخدا از بیکاری خوابم میبرد  😂😂دهانهه رحمم دوساعت  یبار یکم باز میشد 

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
2706