2752
2739
عنوان

فردا زایمانه میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 63 پست
کیسه اب ربطی به خفگیه بچه نداره گلم ۰ون بچه از بند ناف اکسیژن میگیره احتمالا بخاطر چیز دیگه ای بوده ...

اتفاقا بچه وقتی تو خشکی بیفته چند ساعت خفه میشه

بچه منم همین طور شد مجبور شدن احیاش کنن تا برگرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@پشمایحاجعبدالله   زایمانت طبیعی بود  من دوست دارم طبیعی زایمان کنم  ایشالله استا ...

انشاءالله اره طبیعی بود 😅 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
۱۲ ساعت فقط زور میزدی؟؟؟؟ و دکترا کنارت بودن???

آره فقط داشتن توهین و بد و بیراه می گفتنو دم به دقیقه معاینه

البته بیشتر دانشجو ماما بودن هرچی می گفتم به دکتر زنگ بزنن دعوام می کردن

هیچ کمکی هم نمی کردن

آراش دیگه نفسم بالا نمی اومد گفتم دستگاه اکسیژن بیارن

باز میگفتن آدم بد حال نمیتونه حرف بزنه

2731
انشالله زایمانم مثل تو باشه

چند ماهه هستی ؟؟ ببین از ماه پنج و شش به بعد تا توان داری خرما بخور  هم بچت صبور اروم میشه هم اینکه رحمت گرم میشه درد زایمانت کم میشه خیلی  کم میشه من دیگ تجربشو دارم  الان بچم ده ماهشهه الحمدلله اینقد باهوش وارومه  انگار ی مرد  عاقله  .  حداقل ماهی دوپاکت خرما بخور    یعنی درد زایمانت مث درد پریود میشه 

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
چند ماهه هستی ؟؟ ببین از ماه پنج و شش به بعد تا توان داری خرما بخور  هم بچت صبور اروم میشه هم ا ...

من ۱۳ هفته و دو روزم تازه رفتم ماه چهارم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
چند ماهه هستی ؟؟ ببین از ماه پنج و شش به بعد تا توان داری خرما بخور  هم بچت صبور اروم میشه هم ا ...

حتما سعی میکنم خرما بخورم انشالله رو من هم تاثیر بزاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
من ۱۳ هفته و دو روزم تازه رفتم ماه چهارم

فعلا زوده  از ماه ششم بخور  تو نت هم راجب خرما بخون  و وقتش رسید فقط خرما بخور صبونه و نهار و شامت   درد زایمان ک گرفتی  فقط خرما بخور ارومت میکنه  اصلا نگم برات چقد خوبه

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
فعلا زوده  از ماه ششم بخور  تو نت هم راجب خرما بخون  و وقتش رسید فقط خرما بخور صبونه ...

ممنون عزیز دلم حتما همین کارو میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
چهل هفته تمام فردا ختم بارداریمه

قشنگم طبیعی بخدا بد نیست . یه آمپول فشار میزنن و چندتا زور اگ بی دردیم بگیری ک عالیه . بعدم یه جوجوی فینگیلی رو‌داغ داغ میذارن رو سینه ات میگن بفرمایین اینم وروجک شما . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
کیسه اب ربطی به خفگیه بچه نداره گلم ۰ون بچه از بند ناف اکسیژن میگیره احتمالا بخاطر چیز دیگه ای بوده ...

وقتی کیسه اب پاره بشه بچه تا هفت ساعت زنده س

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️