2737
2739

دلم گرفته ازاین دنیایی که ادماش همچون هواش ناپایدارندگاه انکدرالوده که نفست میگیردگاه انقدرپاک که باورت نمیشود

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه روزخوبیم باشوهرم دوروزبد

یعنی ازوقتی قربونش برم جوننم میدم براش دخترم به دنیااومدزندگیمون یه جوری شده

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2740
یه روزخوبیم باشوهرم دوروزبد یعنی ازوقتی قربونش برم جوننم میدم براش دخترم به دنیااومدزندگیمون یه جور ...

طبیعیه که با اومدن بچه زندگی مثل قبل نباشه، همه تقریبا همین طورن. پیش مشاور برین تا بهتون راهکار بده بیشتر برای هم وقت بذارین

منم همینطور... ۴ ماهه خونه پدرمم.. فکر میکردم عید دیگه طاقت نمیاره و میاد دنبالمون.. ولی نیومد...

کاش منم میتوتستم واس همیشه این زندگی روببوسم بزارم کنار

واقعاتوعذابم طفلک بچم

شماباعشق ازدواج کردین؟

ناسلامتی عاشق هم بودیم

یه روزخوبیم باشوهرم دوروزبد یعنی ازوقتی قربونش برم جوننم میدم براش دخترم به دنیااومدزندگیمون یه جور ...

اکثرامردااینطورین.واس ما دوروزخوب باشه یه روزتوخودش.زیاد پیگیرنباش اون روزاییک توخودش

کاش منم میتوتستم واس همیشه این زندگی روببوسم بزارم کنار واقعاتوعذابم طفلک بچم شماباعشق ازدواج کردی ...

آره مثلا.. خودمون همو انتخاب کردیم.. خانوادش نمیذارن زندگی کنیم..الان یه بچه ۱۰ ماهه رو دستم مونده.. وگرنه تا حالا صد دفعه خودمو خلاص کرده بودم

2706