2733
2734

من زدم درست بود جوابش

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی زدی؟ منفی یا مثبت؟

یکی دو ‌روز قبل موعد و مثبت بود

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
پس ینی دیگ دل بکنم😔

عزیزم این تجربه من بود

عب نداره انشالله ماه بعد

منم اصلا تو ماهی ک فک نمیکردم باردار شدم

2740
عزیزم این تجربه من بود عب نداره انشالله ماه بعد منم اصلا تو ماهی ک فک نمیکردم باردار شدم

برام دعا کن توروخدا♥️😔

توهم انشالله نی نی سالمو خوشگلتو بغل بگیری♥️

برام دعا کن توروخدا♥️😔 توهم انشالله نی نی سالمو خوشگلتو بغل بگیری♥️

حتماااا

انشالله خدا به زودی تو رو به آرزوت میرسونه

روژان خیلی دقیقه عزیزم برا من هیچ وقت مثبت کاذب نشد. با یه روز تاخیر بعد از نیم ساعت هاله انداخت که ...

اینکه دوتاشو شب زدم میتونه اثری داشته باشه؟یدفشو که هنوز نیمساعت قبلش دسشویی بودم😐

اینکه دوتاشو شب زدم میتونه اثری داشته باشه؟یدفشو که هنوز نیمساعت قبلش دسشویی بودم😐

اصلا شب نزن با ادرار صبح هم برای من به بعد از چند روز تاخیر هاله دار شد. ولی دقیق بود

خدایا شکرت...
2706