2733
2739
عنوان

همسایه میگه باهم بریم شکایت 😐

355 بازدید | 19 پست

من تازه ازدواج کردم تو شهر غریبم بجز شوهرم کسی ندارم اینجا خیلیم ترسو ام تاحالا جایی تنهایی نرفتم بعد این صاحب خونه هم کف که خونش تو پارکینگ اومده دیوار کشیده همه جای پارکینگ برای خودش برداشته فقط برای ما طبقه بالا ها یک راهرو برای ورود خروج گذاشته نازه کنتور هامون هم مونده اونطرف کفشور اینا مونده طرف اونا بعد دیگه شوهرم پنجشنبه مرخصی گرفت با مردا رفتن شکایت کردن شوهرمم هزینه شکایت هارو داد دیگه الان دیروز نمی‌دونم کی از قصد برداشته شیلنگ رو باز گذاشته همه جا آب برداشته 😕دوباره دیشب زنگ زدن پلیس این همسایه هم همه چی بود جنایی می‌کنه دیگه دوبار شکایت کردیم دیگه بزار یه چندروز بگذره دوباره برو شکابت الان شوهرم سرکار خواب بودم اومده میگه بیا دوباره بریم شکایت یعنی من با چندتا مرد و فقط یه خانوم که از همسایه هاست برم شکایت

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

بهش بگو باید صبر کنیم رسیدگی بشه صبح به صبح که شکایت نمیکنن!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنجشنبه تازه شکایت کردیم امروز باز هم می‌خوان برن شکایت من اعتماد ندارم اصلا همسایه ها خوب نمی‌شناسم چجوری برم شکایت باهاشون منم گفتم نمیتونم بیام 

2731
2740
بهش بگو باید صبر کنیم رسیدگی بشه صبح به صبح که شکایت نمیکنن!!!

همین بعد اونا خانوم هاشون پیرن و مسن چند سال اینجا بودن همشون بچه دارن تازه همشون با شوهر هاشون میرفتن فقط من بدون همسرم بودم که گفتم من نمیرم من سنم کمه تازه اومدم این شهر 

ساختمون مدیر نداره؟

نیاز نیس کل اهالی ساختمون برن مدیر و یکی دو نفر به نمایندگی از بقیه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
از صاحبخونه شکایت میکنین؟ به نظرم صبر کنین قراردادتون تموم شد پاشین به دردسرش نمی ارزه 

من خودم صاحب خونه ام تو آپارتمان ما طبقه همکف که خونش پارکینگ برداشته دیوار کشیده پارکینگ جدا کرده رفتیم شکایت کردیم

2706