2733
2739
من چند ساله درگیرشم فایده نداشته هر کاری کردم ولی دکتر بهم گفت خودتو لاغر کن منم هرکاری میکنم لاغرنم ...

مگه میشه هرکاری کنی لاغر نشی

خودتو گول نزن عزیزم رژیم اصولی بگیر و ورزش کن

ریزه خواری نکن

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من🥴 الان رو چونه گلو خط فک جوش قرمز زدم موهای زائدم خیلی زیاد شده و مشکی ب خصوص زیر گلو و صورت سینه ...

برو دکتر منم همینطور بودم گف هورمونای مردانت بالاس قرص اسپیرونولاکتون بهم داد جوشم میزدم راکوتان خوردم

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
2731
از کجا بخرم ؟ چجوریه اصن اولین باره میشنومم

نعنا تازه بخر چنتا برگشو بنداز تو آب تو کتری جوش اومد بخور سرچ کن 

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..! میشه برام دعا کنی و یه صلوات بفرستی تا عروسی کنیم ب زودی ؟ 
برو دکتر منم همینطور بودم گف هورمونای مردانت بالاس قرص اسپیرونولاکتون بهم داد جوشم میزدم راکوتان خور ...

بخاطر اقدام بارداری نمیتونم مصرف کنم سیپرو قبلا خوردم هر ماه دو بار پریود میشدم تأثیری روی ریزش موهام نداشت موهای زائدمو کمتر کرد و جوش بعد قطعش مثل قبل شدم

بخاطر اقدام بارداری نمیتونم مصرف کنم سیپرو قبلا خوردم هر ماه دو بار پریود میشدم تأثیری روی ریزش موها ...

ب منم گف احتمالا دائمی باید مصرف کنی کاری ب موهای بدنم ندارم زیاد موهای سرم مهمه البته گف بیشتر بخاطر استرست و البته لاغری یهویی وقتی کرونا گرفتم

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
2740

قطع به یقین امیدو اراده تنها راه درمانش لست من خودم تنبلی دارم خانومای گللللل روی تغذیه کارکنین رژیم بگیرین دمنوش دارچین همراه خوردن متفورمین کم کردن نان وشیرین حذف نوشابه وسردی جات بهترین راه درمان این بیماریه خانومای گل رحم به شدت سرده توی این بیماری مالیدن روغن سیاه دانه قسمت رحم خیلی خوبه و خوردن گرمی جات بعد برنج حتما خرماخورید موقع ظرف شستن لباستون خیس نشه 

من تنبلی تخمدان دارم چند ساله موی زاعد زیاد دارم چونه چاق هم هستم شکم وپهلو پریود هم هروقت ورزش وتحرک دارم خوبم هرماه ولی اگه ورزش نکنم چند ماه یه باره .لاغری خیلی برای این بیماری خوبه .

💖💖💖💖    
ب منم گف احتمالا دائمی باید مصرف کنی کاری ب موهای بدنم ندارم زیاد موهای سرم مهمه البته گف بیشتر بخاط ...

منم بخاطر موهای سرم خوردم وگرنه جوش و مو دیگه عادی شده اما موهام خیلی ناراحت میشدم اینکه میبینم میریزه و کاری از دستم بر نمیاد

منم بخاطر موهای سرم خوردم وگرنه جوش و مو دیگه عادی شده اما موهام خیلی ناراحت میشدم اینکه میبینم میری ...

واقعا منم بخاطر موهام نارحتم و جوشامم با راکوتان خیلی کم شده بودن ولی دوره دومم مصرف کردم ببینم کامل نمیرن