2737
2739

گرفتاری مالی داریم دنبال وام هستم همشون سپرده میخواد خب من اگه سپرده داشتم که دنبال وام نبودم 🫤😤😞🥺

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

ویپاد میده میده ولی پله پله اولی ۱ تومنه

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ویپاد میده میده ولی پله پله اولی ۱ تومنه

خب الان ۵۰ میلیون لازم داریم برای عمل مامانم اینجوری که این وام میده چندسال طول می‌کشه که🥺

همون بگو داشتیم چرا دربدر دنبال وام بودیم آخه😭

از کار بیکار شدم پول لازم هستیم حالا باید سپرده جور کنم ..مسخره هست😤🫤🥺

درموردش توضیح میدی شرایطشو ؟

برنامه ویپاد و نصب کن ۳ مدل وام داره 

پشتوانه که مثلا یه تومن میگیری تسدیه کردی ۲ تومنی فعال میشه الی آخر تا ۳۰ میلیون وام میده 

یه مدل برآیند که باید تو حسابت پول باشه به ازای هر ۱۰۰ هزار هر روز یه سکه میده ۴۵۰۰ سکه ۱۰ میلیون ۶ ماهه میده من گرفتم 

یه مدل پیش درامد داره که مثل قرض میمونه اونم امتیازیه ولی مثلا ۲ تومت میده ۱ هفته ای بدون سود 

این کد دعوت منه نصب کردی لطف کن معرف منو بزن 

LDCTCH

برای نقد کردن پول هم من بهت یاد میدم اگه نصب کردی خبر بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
خب الان ۵۰ میلیون لازم داریم برای عمل مامانم اینجوری که این وام میده چندسال طول می‌کشه که🥺

خب نگاه وام ۵۰ میلیون هم داره بدون ضامن خب ؟ ولی باید سکه جمع کنی من پول قرض کردم گذاشتم 

این تعداد سکه مورد نیاز برای هر مبلغه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا من اصلا نمی‌فهمم چجوریه این ویپاد؟

نصب کنی میفهمی همه چیز توضیح داده شده فقط وام ۱ تومنی پشتوانه اش یه کم پیچیده است

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ پیچیده وپیچ تو پیچ 😂😩 ممنونم از توضیحت چشم🌺

نصب کنی میفهمی

1
5
10
15
20
25
30
35
40