2733
2734

پیش یکی آموزش کراتین دیدم حالا خواستم وسایلمو بخرم بزم کار سالن ها کع میزم میگن با چه موادی آموزش دیدی اسم مواد میگم میگن خیلی سطحی و پیش پا افتاده اصن نیازی نیس برآب اینا آموزش می‌دیدی

نه دستگاه خاصی داشت برای یاد دادن بهمون 

نه مواد آنزیمی یاد داد 

نه ماسک انکبوتی 

نه با پلکس کار کردم 

نه خاویار تراپی و آرژنین تراپی و ...

نه بسار سازی

نه سبک سازی

یعنی فقط یه کراتین‌معمولی بدون انریم یه پروتئین و یه بوتاکس گفت

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر هزینه ؟

۷

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

حتمن برو این کار رو بکن

صد در صد

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2740
بابا تو یوتیوب فیلمای کاملش بود میدیدی

گفتم کامل ید بگیرم خب

حالا برم اتحادیه کارم به جایی میرسه

قرار داد داري؟

گفته بوده چي ياد ميده و نداده؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
حالامدرک داده؟؟؟؟

نه گفت اسمتون رد میکنم برا آموزشگاه ها ولی میخواست ادواری بنویسه

قرار داد داري؟ گفته بوده چي ياد ميده و نداده؟

توی دیوار آگهی داشت الان هم آگهی هست تمام سر فصل هارو نوشته ولی چیزی یاد نداد

2706