2733
2734
عنوان

میخوام برم اتحادیه ارایشگر ها شکایت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 20 پست
من اصلا اینایی که میگی رو نمیدونم چی چی هست جالبه کلاس کراتین هم مثلا رفتم🤣 فقط پروتئین تراپی و ب ...

کراتین و احیا

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کراتین و احیا

احیا اگر رفتی باید همه رو چی یاد میداد تمام احیاییا که شامل پروتئین تراپی و پلکس و بوتاکس هستش

یک سری چیزا دیگه هم هست

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
خانومای کراتین کار بعضی موها موقع کراتین شاین دار و براق هستن ؟؟ چیکار میکنن؟؟؟ چه موادی میریزن تو ...

اسپری شاین 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2731

شاید نتونی ثابت کنی یاد نداده، ولی پیگیریش کن. هفت تومن برای چندتا موردی که اموزشت داده زیاد بوده. یه سریا این مدلیه نوع کلاهبرداریشون، ناقص یا غلط اموزش میدن، هم واسه اینکه طرف حرفه ای یاد نگیره و دست زیاد نشه، هم اینکه شاید سیاستشون برای فقط درامد زایی بدون اموزش درسته

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️