2737
2734

خانومای عزیز هرکی می‌تونه یه جزع قرآن بخونه لطفاً

تا اخر ماه رمضان وقتش هست 

جزع ۱و۲ و۳و۴ و۱۲و۱۳و ۱۵و۲۲و۲۵و۲۷ و۳۰👈 خونده شده بقیشو👉 بخونید لطفاً 🥺

هرکس میخونه اسمشو و عدد جزعشو تا پیکم یکم بگه یا ریپلای کنه بگه 

ایشالا هرمشکلی دارین حل بشه و حاجت روا بشین

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..! میشه برام دعا کنی و یه صلوات بفرستی تا عروسی کنیم ب زودی ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلاح سبک راه غیر قرصشه

حداقل ۶ماه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
نه ریزش موندارم شایدم داشته باشم ولی چون موهام پر دیده نمیشه جوش صورت میزدم وحشتناک راکوتان خورد تمو ...

چن وقته راکوتان رو قط کردی؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2740

من🥴 الان رو چونه گلو خط فک جوش قرمز زدم موهای زائدم خیلی زیاد شده و مشکی ب خصوص زیر گلو و صورت سینه و شکم شکمم بزرگ شده من از ۱۴ سالگی ریزش دارم الان ۲۱ سالمه کل سفیدی سرم مشخص بیخیالش منتظرم تا اخرین شویدش بریزه برم پوستیژ بزارم خسته شدم از بس دکتر رفتم 

ی دکتر رفتم گف تنبلی داره قرصاشو خوردم هیچی نشد نه پریودی ن چیزب ی دکتر دیگ رفتم سونومو دید گفت هورمونات بهم ریخته قرص مصرف میکنم اوکیه جوشام کم شده از محصولات پوستی استفاده میکنم و تلاش میکنم ب رو خودم نیازم که جوشام هورمونیه خیلی کم تر شدن موهامم افتضاح میریزه دکترم گف بخاطر استرسه

2706