2737
2734

درمان میشه ولی چون ژنشو داری ممکنه باز برگرده باز باید دارو بخوری 

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس

فقط کنترل میشه با دارو،،، البته یه درصد خیلی خیلی کم هم ممکنه بعد از مدتی دیگه لازم نباشه قرص استفاده کرد 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا من درمان شد پرکاری داشتم

پرکاری همون ک لاغرمیشن؟ شما علایمت چی بود حالت باد توگلو میاد داشتی یامیترصی غذاتوگلو بمونه اینا ترخدابگو تپش قلب داشتی اول باید ازمایش خون بدم سریع مشخص میشه؟ 

2738

من سه سال پیش تیرویید داشتم ولی خفیف بود 

یه دکتر رفتم بهم گفت اگر داروهات رو مرتب بخوری و بادام زمینی و انواع کلم ها از برنامه غذایی ت حذف کنی خوب میشی ...بیشتر داخل آفتاب پیاده روی کن 

دقیقا همین کارها رو کردم شش ماهه خوب شدم الان دوساله یکدونه قرص هم نخوردم 

پرکاری همون ک لاغرمیشن؟ شما علایمت چی بود حالت باد توگلو میاد داشتی یامیترصی غذاتوگلو بمونه اینا ترخ ...

آره لاغر بودم

تپش قلب و لرزش دست

بی قراری

با آزمایش تشخیص داده شد

اطرافیان هم نداشتن اصلا

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ♡♡♡ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
من سه سال پیش تیرویید داشتم ولی خفیف بود  یه دکتر رفتم بهم گفت اگر داروهات رو مرتب بخوری و باد ...

ترخذاغلائمت چی بود تاپیکامو بخون علائمت چی بوپ غذامیخوردی حص میکردی ت گلوت موند یابادتوگلو و اروغ ت گلو

2706