2733
2734

تاپیک هایی که عجیب بودن از نظرتون چی بودن؟؟؟؟

تاپیک های واقعی نه سرکاری 

با چشمای خودم دیدم به همین برکت قسم یک خانم عکس‌اونجاش ک قارچ داشت رو گذاشته بود شیو هم نکرده بود 

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

میگفت شوهرم میخواد به خاطر ظاهرم طلاقم بده بهش گفتم پولی که میخوای واسه طلاق ومهریه بدی همین الان بده تا عمل کنم شاید خوب شدم دیگه طلاقم ندادی

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با چشمای خودم دیدم به همین برکت قسم یک خانم عکس‌اونجاش ک قارچ داشت رو گذاشته بود شیو هم نکرده بود&nb ...

یا خدااااااا😂😂😂😂😂😂

هر چیز که در فهم تو آید ، آن بود مفهوم تو🌏🍀
2728
با چشمای خودم دیدم به همین برکت قسم یک خانم عکس‌اونجاش ک قارچ داشت رو گذاشته بود شیو هم نکرده بود&nb ...

اوق چه بیشخصیت و بی حد و مرز

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بنده خدا ازآزاریه نفرباردارشده بوداومده بوداینجا کمک کنه باکمک نی نی یاروخانمی اینجا ازبین برد بچرو ...وبشدت خانواده بدی داشت دخترخانم

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

یه زن عکس نوک سینه اش رو گذاشت

یه نر عکس اونجاش رو گذاشت😐

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2740
میگفت شوهرم میخواد به خاطر ظاهرم طلاقم بده بهش گفتم پولی که میخوای واسه طلاق ومهریه بدی همین الان بد ...

نباید ب این میخندید م😂😂😂

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹

عجیب ترین برای من این بود که چندماه پیش یه دختره تاپیک زده بود که یه دونه اتاق دارن ،،،،،،که استارتر توش بود 

داداششم عقد بود ,,,,تو اون اتاق می‌خوابیدن هروقت زنش میومد

میگفت متوجه میشه داداش و زنش رابطه انجام میدن ،،،،

بعد می‌گفت داغون شدم و افسرده و حالم بد میشه 

و حالا هرچی هم می‌گفتیم بابا خب شما نرو تو اون اتاق زشته و اینا  ،،،،میگفت نه اون اتاق منه،،،،اونا نباید بیان

سر لجبازی حاضر نبود نره اونجا ،،،،

واقعا خییییییلی زشت هست ،،،خروقت یادش میفتم تن و بدنم میلرزه

نباید ب این میخندید م😂😂😂

من ک عضو نبودم نظر بدم ولی همیشه تاپیکارو میخوندم یه بار دیدم یه دختر ۱۳/۱۴سالع یه عکس قدی البته با لباس دادع بود یکم پارچه این گذاشته بود زیر لباس میگف حامله ام میگف پدر مادرم مردن پیش مامان بزرگمم دقیق یادم نی نمی‌دونم پسر داییم یا عمم همچین کاری کرده ...

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
یکی دیگه بود حامله بود میگفت با شوهرم نزدیکی نمیکنم چون ممکنه یه جنین دیگه هم تو شکمم بوجود بیاد

حالا شاید غیر باور باشه ولی غیر ممکن نیست.احتمالش هست این اتفاق بیفته

2706