2733
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65501 بازدید | 1313 پست
کاش تموم بشه 

اونکه دوستش داری چندسالشه؟مجرده؟قرار نیست بیاد خواستگاریت؟

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو همین شرایط هم خیلیا ازدواج میکنن چون خدا براشون میخواد 

خب حتما برا شماهم میخواد 

انرژی منفی نفرست ک فقط برا دیگران خواسته 

منم یهویی شد😅 ب خودم میگفتم لابد تو اقوام مثل بمب خبر میپیچه بلاخره عروس شد 

چون اقوام ما خیلی فضول و پیگیر من بودن ،خوشحال ک مجرد موندم دیگه گذشت 

امیدوارم حسش کنی با عشقت بحق پنج تن🫂❤️😻

2742

فکر نکن فردای ازدواج وارد بهشت میشی همین زندگیه عادی که داری فقط جاتو عوض میکنی دوتا خوبی داره دوتا بدی در کل خوبه ولی چیزی نیست که بخوای عجله کنی به وقتش اتفاق می افته بهش فکر کنی بهت سخت میگذره 

مرنج و مرنجان
2740

اینهمه آدم ازدواج اشتباه میکنن شما ازدواج نکردی اونا چندتا مشکل دارن شما همین یکی،پس بیخیال باش

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
ازدواج همراهیه کاخ برآورده شدن آرزوها نیست 

بله این همراهی همچین راحت نیست باید سختیهاشو به جونت بخری وگرنه به مشکل جدی میخوری و سختیهاش میتونه بعضا نابودت کنه چون هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و هر آدمی در لحظه میتونه کلا عوض بشه 

مرنج و مرنجان
بله این همراهی همچین راحت نیست باید سختیهاشو به جونت بخری وگرنه به مشکل جدی میخوری و سختیهاش میتونه ...

سختی و آسونی کنار همه 

مگه زندگی مجردی همش زاحتیه ؟

من الان میتونم برم سفر هم ازادیش رو دارم هم هزینه اش  اما با کی برم 😐 اینها چرته خودت تنها ب ...

وایییی چقد درکت کردم😅😅😅 منم تنهایی رفتم سینما، افتضاح بود. فیلم طنز بود، بعد همه با دوستاشون یا عشقاشون میزدن زیر خنده به سکانس های فیلم می‌خندیدن. منم هر از گاهی یه پوزخند می‌زدم ولی واقعا نمیشه، تنهایی اصلا حال نمیده... 

2706