2733
2734
عنوان

در مورد چیز ترسناک

173 بازدید | 32 پست

ی چیزی تعریف کنم من دیروز داشتم از اشپز خونه میومدم بیرون در اتاق باز بود یهو لامپ روشن شد بخدا راست میگم یه بارم بچه بود در کمد باز شد یه چشم سفید دیدم دقیقا یادمه یه بارم صبح خوابم بودم وقتی بیدار شدم رویه تختم خون ریخته بود یعنی فکر کردم  پریودی چیزی شدم ولی پریود نشده  بودم یعنی حاجی پشامم یه بار دیگه هم هم از بالا خونه یه صدای میومدم مث راهه رفتم یا از اینا یا صدای حرف زدن یه بار دیگه هم یه صدای شنیدم دقیقا اسممو گفت هیچکی اونجا نبود :-: اگه خاطره ترسناک داری تعریف کن(: 

منم یکبار رفتم بالا بخوابم بی حال افتادم یه صداهایی شنیدم اومدم پایین گفتم شماهم شنیدید 

یکبار تو خونه تنها بودم شیر آب قشنگ باز شده بود هیچکس تو خونه نبود من بودم فقط 

منم یکبار رفتم بالا بخوابم بی حال افتادم یه صداهایی شنیدم اومدم پایین گفتم شماهم شنیدید  یکبار ...

خیلی ترسناکه منم وقتی بچه بودم با چشمای خودم یه مردو دیدم که غیب شد داشتم از ترس میمردم فکر کنم اینا عادی نباشه)):... من ک خیلی میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچ ها راستش من از اینا خیلی خوشم میاد حتی امدم جن احضار کنم یعنی وقتی فهمیدم خطرناکه دست کشیدم ولی الان ک داره یه اتفاقاتی میوفته فکر میکنم عادی نیس)): 

اخه من هر شب میخوابیدم فردا که.... بیدار میشدم به طور عجیبی پام درد میکرد یا گردنم خونی یا درد میکرد یه بارم روی پام خون بود اینا عادیه)): فکر کنم نیست

2742
نکیشه پرف گذاشت دو ساعته بخاطرش ناراحتم 

میشه ولی بستگی داره باید نی نی یار تایید کنه

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
2740
2706