2737
2734

ممکنه تغییر کنه؟؟؟؟؟؟؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه هرچه زودتر مامانِ زینب خانوم شم یه صلوات بفرستی دوست من؟ مرسی   من به دعای نی نی سایتیها خیلی اعتقاد دارم. برای همه اونایی که صلوات بفرستن یه حمد میخونمبه امید اون روزی که بیام و امضامو نگا کنم و بگم عه نعمتی که الان دارم یه روزی آرزوم بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله به من ۱۲ هفته گفت ۹۹ درصد دختره الان پسرم ۲ سالشه 😁

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728

بله احتمالش هست 

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
بله به من ۱۲ هفته گفت ۹۹ درصد دختره الان پسرم ۲ سالشه 😁

چند هفته گفتن پسره

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
2740

عزیزم دو تا پسر ۴ ساله و دو ساله داری بازم بارداری ؟

خدای اعصابت فولادی هست ها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم دو تا پسر ۴ ساله و دو ساله داری بازم بارداری ؟ خدای اعصابت فولادی هست ها 

😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه هرچه زودتر مامانِ زینب خانوم شم یه صلوات بفرستی دوست من؟ مرسی   من به دعای نی نی سایتیها خیلی اعتقاد دارم. برای همه اونایی که صلوات بفرستن یه حمد میخونمبه امید اون روزی که بیام و امضامو نگا کنم و بگم عه نعمتی که الان دارم یه روزی آرزوم بود

خیلی دلم دختر میخواد شدیدددد😮‍💨😮‍💨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند هفته گفتن پسره

تو انومالی ۱۸ هفته بودم گفت پسره باور نکردم گیج شدم هر کی می پرسید جنسیتش چیه نمی تونستم دقیق بگم چون خودم شک داشتم هفته ۲۲ بازم گفتن پسره تازه باور کردم واقعا پسره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممکنه ولی واسه من تغییر نکرد

شما چن هفته رفتین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁😁

منم خیلی دلم میخواد بچه ی اولم پسر باشه اسمشم بزارم حسین کاش منم به ارزوم برسم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2706