2752
2739
عنوان

چرا بعضیا اینقدر نچسبن؟

302 بازدید | 41 پست

یارو تاپیک نظرسنجی زده ک کدوم فلان چیژ قشنگتره 

عنوان رو نوشته 

ایناااااا چیههههه😳😳 

فقط واسه اینک برن تو تاپیکش؟ 

ایش 

مثه ادمیزاد تاپیک بزن هرکس بخواد میاد نخواد نمیاد 

اینا چیه؟ اه عصبی شدم

صد تا هم کاربری داره

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

😂😂 

سلام دختر جان 😍 همین دیشب به یادتون بودم!! 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این کاربر مدلش همینه .خیلی رو اعصاب منه😂

یبار عکس لباس بود میخواست بپرسه این شلوار میاد بهش یا نه .یعنی سهمیه ی ۶تاشو همین شکلی پشت سر هم زد رفت سراغ کاربریه دوستش و ....

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
😂😂  سلام دختر جان 😍 همین دیشب به یادتون بودم!!

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍واااااااااااااای مادررررررزز تا دیدم نظر گذاشتین اولین نفر اومدم سراغ شما 

اخخخخخخخ 

چقدر دلم براتون تنگ شده بود منم اینقدررررررررررررر یادتوننننن میکننمممممم 

اصلا یادم نمیره تو شبی ک دلم نمیخواست ب صبحش برسم پیشم بودین بعدشم با انرژی و حال خوبی ک بهم میدادین 

اخ من فداتون بشم 

خوبین؟

من واسه دیدن هیچکس اینقدر ذوق زده نشدم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤍🤍🤍🤍😍🤍🤍😍🤍😍😍😍😍واااای 

خیلی خوشحالم ک دوباره باهاتون همکلام شدم

همه دیدیم دیگه 

وقتی عنوانو میبینی نرو تو تا ترفندش کاربرد نداشته باشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

ترکید چرا؟🤣

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

نون خاممه ای منظورتع 

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
این کاربر مدلش همینه .خیلی رو اعصاب منه😂 یبار عکس لباس بود میخواست بپرسه این شلوار میاد بهش یا نه ...

😐😐😐خوب برچی میپرسه وقتی خودش بر خودش نظر میده 

اخه حس میکنم فقط صرفا میپرسه قصد خرید نداره میخواد سلیقه هامونو چک کنه 

ایش هیچوقت جوابشو ندادم و نمیدم