2733
2739

دلم میخواد زودتر مامان بشم و اینجا خونده بودم که اول ما هم وسط ماه اخر ماه بایداقدام نکنیم چرا 

چه مشکلی پیش میاد؟

دوستانی که میخوان اقدام به بارداری کنن بیاین پیش هم باشیم 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا جایی که یادمه اتفاقا ماه رمضان استثنا هست و خوبه شب 1 حالا باز سرچ کن گوگل مطمئن بشی

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2742
اتفاقا ماه رمضان استثنا هست و خوبه شب 1

واقعا ادم تو نی نی سایت یه چیزایی میبینه که واقعا میمونه منی که انقدر میترسم باز مشکلی پیش بیاد

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
من سر بچه اولم ۲۳ تا روزه گرفتم بعد فهمیدم حامله ام

کاش منم صلاح باشه امسال همین طور بشم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
اقدام چه ربطی به ماه رمضون داره

نمیدونم یه چیزایی خوندم  گفتم بپرسم خیالم راحت بشه 

2740

من اینا رو تو این سایت فهمیدم بعد یادم اومد برای من ماه رجب بوده رفتم کلی سرچ کردم ببینم ماه رجب خوبه یا نه اصلاً استرس گرفتم ولی گفته بودن ماه رمضان اول ماهش خوبه حالا نمی دونم دیگه درسته درست نیست این جا به شک افتادم.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   

منم دلم میخواست ماه رمضان اقدام کنم ولی متاسفانه فعلا زونا گرفتم ، باید صب کنم خوب بشم ، 

ان شاءالله هرچی خیره خدا بزاره سر راهمون 

ان شاءالله خدا بهتون بچه سالم و صالح عطا کنه 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
کاش منم صلاح باشه امسال همین طور بشم

عزیزم

من دکترا هنوزم که می‌فهمن من دوتا بچه دارم هنگ میکنن میگن تو چجوری دوبار بدون مصرف دارو زایمان موفق داشتی

درسته بارداریام سخت بود و استراحت مطلق بودم ولی بدون دارو خوردن باردار شدم هر دوبار

برای خدا کاری نداره

نذر کن بچه ای که دنیا میاد یار امام زمان باشه...

من اینا رو تو این سایت فهمیدم بعد یادم اومد برای من ماه رجب بوده رفتم کلی سرچ کردم ببینم ماه رجب خوب ...

باید اصلا نیای تو اینترنت یه چی زایی میبینی که باید اصلا هرماه به ماه بعد بندازی یکی میگه قمر در عقرب یکی میگه اول ماه یکی میگه شب دوشنبه میمونه ادم 😂😐

عزیزم من دکترا هنوزم که می‌فهمن من دوتا بچه دارم هنگ میکنن میگن تو چجوری دوبار بدون مصرف دارو زایما ...

همین نذر را کردم و خیلی نذرای دیگه ولی خوب نمیدونم چی بگم

2706