2737
2734
عنوان

آسم کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 34 پست
اره عزیزم خونه م 

خداروشکر بیشتر مواظب خودت و روحیه ات باش

اون دفعه از حرف جاری تو بیمارستان حرصم گرفت

کلا آدم بیشعور بیشعوره دیگه

مراقب خودت و سلامتیت باش که از همه چیز بهتره

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر بیشتر مواظب خودت و روحیه ات باش اون دفعه از حرف جاری تو بیمارستان حرصم گرفت کلا آدم بیشعو ...

دوباره اومدن خونه دیدنم شام از بیرون گرفتیم بهش برخورده بود توقع داشت خودم بایستم غذا بپزم 😂😂😂😂 منم بشقاب اینا نیاوردم با همون یبارمصرف گذاشتم جلوشون لیوان و همه چی یبار مصرف جاریمم خط قرمزش ظرف یبار مصرفه خیلیی حرص خورد🤣🤭😂

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
2731
دوباره اومدن خونه دیدنم شام از بیرون گرفتیم بهش برخورده بود توقع داشت خودم بایستم غذا بپزم 😂😂😂😂 ...

مرسی دستت درد نکنه که جیگرم خنک شد

خب بلند میشد ظرف می‌آورد بعد خودشم می شست

والا یه جاری داشتم جدا شده رفته الان ولی انقد ماه بود.من مریض میشدم برام پر پر میزد

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.