2737
2739
عنوان

از شیر گرفتن پسرم

116 بازدید | 19 پست

امروز پسمو از شیر گرفتم یعنی دقیق از ۱ظهر شیر نخورد الان طبق عادت ک هرشب سر ساعت ۴بیدار میشد بیدار شد بو کرد سینمو وقتی دید نمیتونه بخوره گریه کرد بچم اب دادم خوابید من دارم اشک میریزم چقد سخته😭😭😭۲۱ماهشه

پروسه از شیر گرفتن هم برای مادر خیلی سخته هم بچه 

هر دو عادت کردین اما خوب حداکثر دوسال خوبه بعدش دیگه صحیح نیست

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب باید کم کم تعداد وعده ها رو کم کنی نه یه دفعه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
2738
نمیشد هرکار کردیم هم خودش ضعیف شده هم من خیلی وقت پیش گفتن از شیر بگیر من دلم نمیومد اخرش مجبورشدم ص ...

طفلی

یاد پسرم افتادم دو شب گریه کرد ولی بعدش دیگه کلا سمت شیر نیومد چقدددد دلم براش کباب بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
طفلی یاد پسرم افتادم دو شب گریه کرد ولی بعدش دیگه کلا سمت شیر نیومد چقدددد دلم براش کباب بود

خداکنه رادمهر منم زیاد اذیت نشه سینم ب شدت درد میکنه و سفته اصلا اشکم بند نمیاد

خیلی سخته من با اینکه بچه ی دوممه اما هیچ تجربه ای ندارم اخه اولی شیرخشکی بود بچم

میدونم سخته. پسر من اعتصاب شیر کرد و یه مدت طولانی توی بیداری شیر نمیخورد. اینقدر من گریه میکردم که نگو. واقعا شیردهی یه ارتباط دوطرفه ست. برای هر دو سخت میشه.

میدونم سخته. پسر من اعتصاب شیر کرد و یه مدت طولانی توی بیداری شیر نمیخورد. اینقدر من گریه میکردم که ...

خیلی غم عجیبیه اصلا باورم نمیشه نمیتونم توصیفش کنم خداکنه زود تموم شه و بگذره

خداکنه رادمهر منم زیاد اذیت نشه سینم ب شدت درد میکنه و سفته اصلا اشکم بند نمیاد

اینم یه چالش بچه داریه همه از سر گذروندیم غصه نخور میگذره

دوش آب گرم بگیر سفت نشه سینت

اینم یه چالش بچه داریه همه از سر گذروندیم غصه نخور میگذره دوش آب گرم بگیر سفت نشه سینت

گلم بجز دوش گرفتن کار دیگه ای نیاز نیس انجام بدم؟ندوشم سینمو؟چون بد مزس حتی الانم لب نزد ضرر نداره براش

2706