2733
2734

نمیتونم اصلا به روزای خوش باهاش فکر کنم.حتی دست و دلم به زندگیم نمیره.

الان ۴ ساله حتی خونه تکونی عید نمیکنم .سفره هفتسین نمیچینم.همش میگم امسال جدا میشم چرا خودمو خسته کنم🙃

دوساله دیگه شدت اختلافاتمون خیلی زیادتر شده.

انقدری بگم که دو کلمه حرف بزنیم سومی گله س چهارمی دعوا.

دوسش ندارم اما نمیتونم ولش کنم بره اسوده و راحت ول بگرده.انگار زورم میاد منو خونه نشین و پرستار بچه کرده و صب تا شب توخونم.اما اون همش به خودش میرسه و پی عشق و حال.

همش تصور میکنم مرده از دستش راحت شدم.دیگه خیالم راحته که زیرخاکه نه بغل یکی دیگه.

از همهچی خسته شدم .تو دعاهاتون لطفا یاد منم بکنین.دعا کنین ارامش بهم برگرده

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

دوستان ی سوال داشتم 

اگه کاربری تعلیق بشه چه جوری بفهمم

لطفااا ریپ نزن پسری؟   (خــانم هستــم) اسم مستعار ی اسمیه حاااالا. به جای اینکه بنویسم پوران شد پویان😐   ممنــــونم .