2733
2739

حامد بهم پیشنهاد دوستی میده؟

حسش بهم چیه؟

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خیلی دورش شلوغه طول میکشه تا جلو چشمش بیای ولی ب چشمش بیای دیگه ی رابطه قوی و طولانی مدت رو شروع میک ...

ازدواج داریم یعنی؟

چند وقت دیگه میریم تو رابطه

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
ازدواج داریم یعنی؟ چند وقت دیگه میریم تو رابطه

خیلی ارتباط قوی و خوب و طولانی میشه طولانی مث ۴ سال اینا طول میکشه اووووم ببین یا شهریور و مهر همین امسال یا سال دیکه ک فک ‌کنم امسال ولی اگر آشناست فامیله سال دیگه

خیلی ارتباط قوی و خوب و طولانی میشه طولانی مث ۴ سال اینا طول میکشه اووووم ببین یا شهریور و مهر همین ...

ن اشنا نیست

باهم حرف میزنیم اما پیشنهاد نداده بهم

شما هم حس ششم داری؟

ن عشقم ندارم من

2706