2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر مقدادی به همه و حتی دختر منم گفت عدم تحمل فاکتور

داره

اول یه ازمایش مدفوع بده تا مطمئن شی

قطره ایزی کول بیبی کمی گرونه ولی خیلی خوبه چون حاوی آنزیم پایدار کننده لاکتوزه 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره مشکل خاصی نیست من به دوقلوهام ابتامیل اچ آ میدادم چیزهایی که شیر گاو و شیر خشک داشت نمیدادم مثلا بستی و بیسکویت و فرنی و این چیزا و بعد دوسال هم خوب شدن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

علامت اصلیش وجود خون تو مدفوع و با ازمابش مدفوع مشخص میشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2738
اره مشکل خاصی نیست من به دوقلوهام ابتامیل اچ آ میدادم چیزهایی که شیر گاو و شیر خشک داشت نمیدادم مثلا ...

مال شما هم رفلکس پنهان داشت موفق خواب همش کنونی می‌کنه بدنش را پیچ تاپ میده همش بیدار میشه شیر درست نمیخوره

۵تا صلوات به نیت امضاتون فرستادم❤️

عزیزم ازت خیلی ممنونم منم براتون ب نیت حضرت ام البنین ۱۵ صلوات میفرستم خدا    حاجات خوبتو بده

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
دکتر مقدادی به همه و حتی دختر منم گفت عدم تحمل فاکتور داره اول یه ازمایش مدفوع بده تا مطمئن شی ...

آزمایش باید دکتر بنویسه بگم برای عدم تحمل لاکتوز یا چی

با داروهای مقدادی خوب شد 

جدی پس این اذیت ها و بی‌قراری بد خوابی درست نخوردن شیر پسرم از چیه آخه ۷ ماهش هست ولی هنوز قرقی نکرد ...

هیچی اینا برا نوزاد طبیعیه،دختر من دوسال ونیمشه هنوز خواب درست نداره بعد اینهمه دکترو پرهیز ومراعات وفلان تغییری نکرده ودرآخر دکترا گفتن مدلشه😑😑😑😑😑😑 اولش میخان پول به جیب بزنن بی خیال باش تا دورانش بگذره ودرست شه

..........
دو تا دکتر بردم گفتند و مقدادی هم آنلاین ویزیت کردش

ببین من بچم الرزی داشت.  ولی خداروشکر با حرف مقدادی نرفتم جلو نگم برات ک از بچه دو ماه من  آزمایش کالپرو گرفت درورتی ک اصلا تو این سن درست نیس اخرشم میگفت. برو.  پرو بیوتیک فور اور بگیر 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2706