2737
2734
مال شما هم رفلکس پنهان داشت موفق خواب همش کنونی می‌کنه بدنش را پیچ تاپ میده همش بیدار میشه شیر درست ...

رفلاکس پنهان رو نمیدونم ولی تو خواب هم در حال زور زدن بودن و هرچی دارو هم دادم فایده نداشت تا دورش طی شد از بس شبا سروصدا داشتن اصلا خواب نداشتم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
از کجا خریدید این قطره را من پیدا نمیکنم 😢😢

اصلا با دروها مقدادی نرو جلو چون فقط انلاین شاپ خودش داره تجارت راه انداخته   

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مال شما هم رفلکس پنهان داشت موفق خواب همش کنونی می‌کنه بدنش را پیچ تاپ میده همش بیدار میشه شیر درست ...

اینا. علائم الرژی ب   پروتیین گاویه ن   لاکتوز    اگر درمان و کنترل نشه  اون موقع  برای روده ی بچه ات گوارش بچه ات  بده ولی اگر کنترل شه   خوب میشه  

2728
😢😢😢 واقعا خدا نگذره ازشون جون بچه مردم را کردن اسباب درآمد خودشون

ببین من خواهرزادم داشت ،وزن نمیگرفت،بد شیر میخورد یا نمی‌خورد گریه های شدید داشت 

کرج بردیم پیش دکتر توکلیان تو میدون شهداست مطبش

دارو داد و شیر خشک مخصوص و رژیم به خواهرم چون شیر مادر میخورد 

بچه هم وزن گرفت هم آروم شد هم شیر خوردنش خوب شد

برم یه آزمایش بدم ببینم چیه راحت شدیم  اما من پوتی جونیور هم دادم به بچم خوب نشد ها

کجای. اگر تهرانی  بگو تا ادرس. دکتر. پسرمو بهت بدم 

من پسرم رفلاکس پنهان داشت شیر میومد تو حلقش برمیگشت 

خودشو کمونی میکرد زور میزد 

بمیرم برا بچم    دفعش. جالت بلغم  داشت 

2740
برم یه آزمایش بدم ببینم چیه راحت شدیم  اما من پوتی جونیور هم دادم به بچم خوب نشد ها

ازمایشم. مشخص نمیکنه  دقیق فقط ار بی سی و   wbc  تو مدفوعشو چک میکنن.   اگر علائم الرژی داره باید.  شیر های رژیمی بهش بدی اگ پپتب. نساخت باید شیرش. عوض شه تا شیر مورد نظر شو پیدا کنه 

به منم همین گفته

نسخه هاش همینه حالا. اصلا حوصله نداشتم تایپ کنم دقیق ولی  علائم بچه ات مثل پسرم بود دیگ ناراحت  شدم برات نوشتم   خواهرانه بهت میگم اگر تهرانی برو پیش دکتر فریبرز زندیه قبلش حتما زنگ بزن چون شنیدم میخواد بره خارج من. پسرمو. کلی دکتر بردم تنها دکتری ک  زاضی بودم همین. بود. دکتر موحدی هم خوبه ولی ۶ ماه ب بالا قبول میکنه  

بعدشم الرژی  باید کنترل شه تا خوب بشه پس  ب حرفای دلخوش کننده گوش نده ک.  بچه  ها رعلاکس دارن و...     یکم بگذره اگر رفلاکس کنترل نشه  بچه ات وزن نمیگیره. اذیت میشه. بدنش صعیف میشه 

اصلا هم نباید قطره های اسانس دار بخوره اد ک میدی بدون اسانس بده

اگرم فکر نمیکنی تبلیغه  برو توپیج مامان یوسف دوتا بچه الرژی  داشته و  خیلی کمکت میکنه  تنها  کسیه ک. بدون هیچ.  منفعتی. راهنمایت میکنه 

ما مامانایی ک بچه هامون الرژی داره. همیشه. میریم. از ایشون سوال میپرسیم 

خواستی برو علائم بچه اتو بهشون بگو خیلی کمکت میکنه. اون روزای  الرژی همیشه  من. میرفتم دایرکت ایشون   ازش کمک میگرفتم   خواستی بگو ادرس پیجشونو بهت بدم 

گلم نگفتی ایزی کول تازه خریدی میشه بگی از کجا

ن عزیزم من سه سال پیش خریدم از اولین داروخانه که رفتم داشت و خریدم  سه سال پیش ۳۰۰ هزار تومن یه مقدار زیاد بود واسه یه قطره فسقلی

اگه واقعا عدم تحمل لاکتوز داره این قطره دوای درده

ولی شاید از یه میلیون بچه یه دونه اش عدم تحمل لاکتوز داشته باشه اخه خودت فکر کن تنها غذای بچه شیره .اگه اونم نتونه بخوره پس چی بخوره قدیما که شیر خشک نبود باید چیکار میکردن

آزمایش مدفوع رو هم دکتر مقدادی واسه دخترم نوشت چند تا فاکتور بود که از رو اونا میشه تشخیص داد عدم تحمل فاکتور یا حساسیت به پروتئین گاوی یا رفلاکس

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706