2737
2739
الان با دو تا مساله رو به رو ام. 1:خواهر شوهرم با همسرش اومدن عیدیمون قبل از خونه ی ما خونه ی دو تا برادرهای شوهرمم رفته بود من هفته دیگه زایمان دارم رفتنی گفت اگر اوکی بودی حتما بیاین گفتیم چشم بعد برادرشوهر وسطیم رفت مسافرت به مادرشوهرم گفته نرید عیدیش ما هم بیایم همگی با هم بریم بعد من از جاری بزرگه ام پرسیدم کی بریم خونه خواهرشوهر؟ گفت مامان گفته صبر کنین فلانی بیاد با هم بریم منم گفتم باشه بعد امروز ظهر مادرشوهرم زنگ زد به همسرم دیدم همسرم تعجب کرده قطع که کرد گفتم چی شد؟ گفت مامان میگه آبجیتون گفته همتون با هم نیاین دونه دونه بیاین چون خانواده شوهرم تک تک اومدن همگی نیومدن بعد شوهرم گفته وا یعنی چی؟ما چیکار به اونا داریم؟ بعد مادرشوهرم اصرار که نه تک تک برین اونا همگی نرفتن(توی پرانتز بگم که خواهرشوهرم اعتماد به نفسش پیش خانواده شوهرش کمه خودشو خیلی دست پایین میگیره). بعد دوباره امشب مادرشوهرم اومد خونه مامانمینا عیدی ما هم اونجا بودیم گفت فلانی گفته دونه ای بیاین من گفتم من متوجه نمیشم یعنی چی؟جا نداره؟ گفت نه جا داره میگه اگه همه بیان اونوقت مجبور میشیم...(ادامه نداد) حالا من دو زاریم افتاده که این میترسه همه بریم مجبور شه شام نگهمون داره چون جاری بزرگه ام دیروزش به من گفت میخوام سر به سر مامان بذارم بگم این دخترت نمیخواد یه شام به داداشاش بده(یه ساله ازدواج کرده خواهرشوهرم) بعد مادرشوهرم هول شده گفته آخه ساعت هشت از سرکار میرسه و... در صورتیکه اون روز دامادشون گفت ما هرروز ساعت پنج خونه ایم بیاید حتما حالا نظرتون رو بگید؟ یعنی چی اصلا؟ من بخدا نفهمیدم
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد
من خودم 6 ماه زودتر از خواهرشوهرم ازدواج کردم وقتی ازدواج کردم مهمونی دادم بعد از ازدواج اونام پاگشاش کردم یعنی دوبار خونه ما شام خورده خونه جاریام سه یا چهار بار بعد از عروسیش هیچ مهمونی ای نداده که به من اصلا ربط نداره مشکلی هم ندارم توقع هم ندارم صرفا خواستم بگم بدونید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مساله دوم اینه که مادرشوهرم امشب برگشت گفت چی ببریم خونه اش؟ گفتم یه حعبه شیرینی میگیریم میبریم گفت نه شیرینی نه پول میدید یا کادو میخرید؟ من کپ کردم چون سال تحویل به رسم اونا همه برادرها براش عیدی فرستادن
مرسی دونستیم خخخ منم مهمونی نمیدم ، سخته😞
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
حالا نمیدونم واقعا باید کادو ببرم خونه اش؟ اون وقتی عقد بود من تازه عروس بودم مهمونی دادم برام یه تابلوی وان یکاد آورد من وقتی خواستم برم خونه اش رو ببینم که جهیزیه چیده بود به انتخاب خودش براش گلدون خریدم با یه جعبه شیرینی بزرگ پاگشاشم کردم پول دادم عیدی هم امسال پول و شکلات دادم اون اومد خونمون یه جعبه کوچیک شیرینی گرفت
من که عمرا شام بمونم هیچچچچوقت وقتی دوست نداره چرا خودمو ضایع کنم ولی یعنی چی که چون برادرشوهراش تک تک رفتن این عارش میاد ما همه بریم؟
2706