2752
2734
عنوان

من که نفهمیدم حرف خواهرشوهرمو...شما اگه متوجه شدید به منم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 83 پست
متاسفانه چون اعتماد بنفس کافی نداره نمیتونه مهمونی یا از پس مهمون زیاد بربیاد . و بنظر من کادو و...نخر چون رو دل میکنه . والا عید دیدنی دارید میرید شیرینی گرفتنت هم بنظر من درست نیس .اگر بار اولت میخوایید برید خونش شیرینی بگیرید . والا مادرشوهرها برا خودشون خوب فتوا میدن به عروس که میرسه آسمون میتپه
کسی که قلبش زیباست اشک از چشمانش کم نمیشود..
عزیزم درکت میکنم که مادرشوهرت هی بهت بکن و نکن میکنه تو اعصابت خورد شده. به حرف اون کار نداشته باشه خودت ببین کار درست چیه. وقتی صابخونه گفته تک تک بیایید خب تک تک برید. والا منم راحت نیستم همه با هم عید دیدنی بیان خونمون. هرکسی یه جوره دیگه وقتی میدونی صاب خونه اینجوری راحته تو هم همون کارو کن بلاخره عیده جنگ که نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم مهمونی نمیرم ،چون حوصله ندارم مهمون داری کنم فقط برای خونواده خودم و همسرم مهمونی میدم دیسک دارم نمیتونم همش کار کنم
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2731
عزیزم تازه یک ساله ازدواج کرده ما از کسی که تازه
ازدواج کرده اول زندگیشه توقع نداریم غذا بده ولی دعوتش می کنیم
راجب اینم که گفته تک تک بیاید شاید نمیتونه از همه پذیرایی کنه به قول خودت تن پروره
با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
اره هدیه بهتره پولو نمیشه کم داد ولی هدیه کم و زیادش خیلی به چشم نمیاد من خودم اینجوری ام توقعات مالیشون هرچی باشه سعی میکنم براورده کنم تا دست از سرم بردارم از جیب من که نمیره شوهرم میدونه با جیب خودش اما از جون خودم براشون اصلاااا مایه نمیزارم
خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.
دلم براش سوخت تازه ازدواج کرده هنوز،سوار زندگی نیست در واقع مقصر مادرشوهرته که اصرار داره به شماها فرمان بده چجوری برید کی برید چی ببرید اگر از اول دخالت نمیکرد همه اتون تا حالا رفته بودین عید دیدنی و خلاص
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید