2733
2734
من 31 سالمه و بچه سومم رو باردارم البته خدا رو شکر هر سه تاشون خواسته بوده تیر ان شاالله زایمان دارم دلم میخواد لوله هامو ببندم اما راستش یکم میترسم من لاغرم راسته که شکم و باسن میاره بستن لوله ها و هیکل رو به هم میریزه من خدا رو شکر هیکلم خیلی خوبه پریودام نامنظم نمیشه؟؟ تو میل جنسی هم اثر میزاره کلا منو اگاه کنید
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن
شوهرم عمرا این کارو بکنه برای خودمم باید راضیش کنم البته میتونم راضیش کنم برای خودم ولی خودش عمراااا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه کاریه ببندین.خب جلوگیری کنین اگه نمیخاین
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2738
فکر نکنم ببندن
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خب شوهذت نمیکنه تو چرا کیبندی نکن اصلا
قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ ﴿۵۳﴾ بگو اى بندگانم که زیاده بر خویشتن ستم روا داشته‏اید، از رحمت الهى نومید مباشید، چرا که خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، که او آمرزگار مهربان است‏ (۵۳)
یعنی ممکنه من به بچه چهارم فکر کنم دکترمم همینو گفت خخخخخخخ گفت اول فکراتو بکن بعد شاید اگه این بچم دختر نمیشد فکر میکردم ولی الان که نی نیم دخمل شده خدا رو شکر فکر نکنم یعنی نمی دونم من مامانم متولد 44 هست هنوز منظم پریود میشه کلا دیر قطع میشه پریودامون و تو فامیل همه یه ته تغاری نخواسته دارن خخخخخخ وای نمیدونم چیکار کنم
والا برا من که گفتن نمیبندیم طبیعی هستی یا سزارین?
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706