2737
2739
عنوان

لطفا بیاین بقایا سقط با قرص

224 بازدید | 17 پست

دکتر بهم‌  متیل ارگومین داد از شنبه مصرف کردم هر ۱۲ ساعت گفت. الان  خونریزیم شبیه لک شد عادیه؟

قبلا میخوردم کمر درد میشدم چندبار ازم تیکه دفع شد مخصوصا وقتی سونو واژینال کردم

باز مجدد سونو داد حالل میرم ببینم بقایا دفع شد

گل پسرم رادین❤️🌷

عزیزم زنداداش منم بقایا استخون داشت،بهش قرص ال دی، و ۷ تاامپول اکسی توسین داد ولی بی فایده 

۲بار پریود شد ولی بی فایده بود، بعد پریودی سونو داد بازم نیوفتاده بود، ک اخرش مامانم براش داروهای گیاهی ، جوشوند وداد ک بعد ۳ روز ازخوردن دارو وپیاده روی های مکرر افتاد!عزیزم پیاده روی خیلی هیلی تاثیر داره با داروهای گیاهی

رازیانه، تخم هویج ، زعفران، ونبات رو، توی یه لیوان آب جوش بریز، وروزی ۲تا لیوان بخور، 

اگ پریود نبودی فقد رازیانع وزعفران ونبات رو توی ابجوش بریز،اک توپریودی بودی تخم هویج بریز 

ان شاء الله دفع میکنی 

عزیزم زنداداش منم بقایا استخون داشت،بهش قرص ال دی، و ۷ تاامپول اکسی توسین داد ولی بی فایده  ۲ب ...

من ساک بارداری خالی داشتم جنین نداشت

اصلا تو هرچی دم کرده بخوای خوردم اثر نداشت نا قرص مصرف کردم

گل پسرم رادین❤️🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ساک بارداری خالی داشتم جنین نداشت اصلا تو هرچی دم کرده بخوای خوردم اثر نداشت نا قرص مصرف کردم

پس تخم هویج بخر وبخور، تخم هویج دهانه رحمو باز میکنه ورحمو پاکسازی میکنه ، وپیاده روی حتما حتما حتما داشته باش!

بقایا چندسانتی داشتی؟؟

زنداداش من بقایاش ۵ سانتی بودوعرضش ۳ سانتی، استخون بود 

2728
2740
میتونم بپرسم چرا زنداداشتون سقط کرد

بچه مرده بود، تو۱۳ هفتگی سونو دادهمه چی خوب بود، سالم سالم بود، بعد ۱۳ هفتگی پارگی کیسه آب داشتن ونمیدونست ک کیسه آبش پاره شده، وقتی توی ۱۸ هفتگی سونو داد دکتر بهش گفت بچت ۲۰ روز قبل مرده، 

کورتاژ کرد، ولی متاسفانه بعد کورتاژ بقایا موند براش

عرض ۳سانت سخت بوده افتادنش نه؟ آخه دهانه رحم بخواد ۳سانت باز بشه سخته

توپریودی پیاده روی زیاد میکرد ، گرمیجات میخورد، ک وارد دهانه رهانه شده بود وگیر کرده بود، وبعد پریودیش، گرمیجات زیاد میخورد، وروزی ۳ ساعت پیااده روی میکرد،۳ روزبعدش بقایا افتاد،تارفت دستشویی گف ی چبزی انگار افتاد،وگیرکرده داخل(و....ا.   ژ.  ن)ک بازور زدن افتاد،بدون خونریزی !

ن عزیزم درد نداشت 

توپریودی عزیزم دهانه رحم بازه،پس سعی کن پیاده روی زیاد داشته باشی،وعلل خصوص گرمیجات زیادبخوری ک واقعاجفتشون تاثیر داره!

بعد کورتاژ و۲ تاپریودی،زن داداشم فقد گرمیجات خورد وپیاده روی کرد،ک ۳ روز بعدش افتاد

بچه مرده بود، تو۱۳ هفتگی سونو دادهمه چی خوب بود، سالم سالم بود، بعد ۱۳ هفتگی پارگی کیسه آب داشتن ونم ...

واینم بگم نمیتونست طبیعی ب دنیابیاره چون،مایع امینوتیک کلا ریخته بود،وازقبلم هماتوم داشت ددکتربهش شیاف ضدسقط داد ،شیافو مصرف میکرد ،هماتومش رفع شد،کیسخ ابش پاره شده بود ب دکترگفته بود ،ک من ترشح زیاد دارم،ک دکتر بهش گفته بود طبیعیخ متاسفانع سهل انگاری دکتر باعث شد بچشو ازدست بده 

بچه مرده بود، تو۱۳ هفتگی سونو دادهمه چی خوب بود، سالم سالم بود، بعد ۱۳ هفتگی پارگی کیسه آب داشتن ونم ...

یعنی علایم نداشت که خودش متوجه بشه بچه مرده

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
یعنی علایم نداشت که خودش متوجه بشه بچه مرده

ن عزیزم ،بچع اولش بود،واینک تاخود روزی ک رفت سونو ۱۸ هفتگی داد شیاف ضدسقط مصرف میکرد،ونه کمر درد داشت ونع خونریزی،ک بعد معاینع واینا دکتر گفته بود بچت کاملا ب دیواره رحم چسبیده بخاطر مصرف شیاف وواب داخل کیسه آبش کاملا تخلیه شده!وباید کورتاژشی،حتی موقع کورتاژ ۳ تاشیاف براش گذاشتن ک خونریزی کنه ،خونریزی نکرد،اخرش امپول فشاری زد،درداش شروع شدن ولی خونربزی نکرد،اخرش همونجوری بردنش اتاق عمل

ن عزیزم ،بچع اولش بود،واینک تاخود روزی ک رفت سونو ۱۸ هفتگی داد شیاف ضدسقط مصرف میکرد،ونه کمر درد داش ...

امروز سونو آنومالی دارم استرس گرفتم دعا کنید بخیر بگذره

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
2706