2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همیشه تپش قلبای زیاد دارم گاهی تنگی نفس،دیشب حس سبکی سرداشتم وتهوع اکو نرفتم،ب شماچی گفتن

چند وقته اینطوری؟

من مدت کوتاهی که اینطوری شدم 

تهوع تنگ نفس و تپش قلب ولی اکو و نوار دادم گفت هیچیت نی 

درد و اینا ندارم شما قلب درد داری؟ یا مثلا دستت درد کنه یا خشک بشه؟

چند وقته اینطوری؟ من مدت کوتاهی که اینطوری شدم  تهوع تنگ نفس و تپش قلب ولی اکو و نوار دادم گف ...

بله عزیزم من دوسال بوداینجوری بودم اما کمتربود،باید برم اکو گفتن احتمال زیاد گشادی دریچه قلبه،تپش قلبم۱۴۰،۱۵۰میشه برشما چنده

نمیدونم کاربری چندممه😂
2738
شدید؟ یا نه زیاد؟ من درد ندارم  ولی احساس میکنم حساس شدم و به خودم تلقین میکنم تا یه کوچولو د ...

ن من کامل دردومیفهمم قبلا مثل شمابودم اما تواین ماه حتی دوبار بلندشدن راه برم انگارسیخ رفته باشه توقلبم حتی نمیتونستم قدم بردارم،بیشترم میگن بخاطر فکروخیالوناراحتی 

نمیدونم کاربری چندممه😂
ن من کامل دردومیفهمم قبلا مثل شمابودم اما تواین ماه حتی دوبار بلندشدن راه برم انگارسیخ رفته باشه توق ...

آره شاید بخاطر فکر و خیال هم هست 

البته الان نزدیک پریودیمه و معمولا موقع پریودی تپش قلب میگیرم 

بخصوص الان که هورمونام خیلی به هم ریخته شدن

نوارنون نرماله جز ضربان قلبتون بالاس

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2706