2737
2739
عنوان

مامانا بيايد لطفا

56 بازدید | 9 پست

من اول نوزادمو شير ميدم و آروغشو ميگيرم بعدش پوشكشو عوض ميكنم و با اين كار از خواب بيدار ميشه…قبل شير هم اونقدر جيغ و فرياد ميزنه كه نميذاره اول پوشكشو عوض كنم…شما چكار ميكنيد؟

قبل شیر باید پوشکشو عوض کنی شیر بدی بعد لالا 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل از شیر دادن پوشکشو عوض میکردم بعدش شیر و خواب 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2728
گريه ميكنه و تحمل نميكنه آخه😞

نگران نباش طوری نمیشه سریع عوض کن

سعی کن ب ی ریتم شعر عادتش بدی تا جلب توجه کنه اروم بشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ني ني شما گريه نميكنه؟

نی نی من دیگه 10 سالشه 😁چرا گاهی اوقات موقع عوض کردن پوشک گریه میکرد که باهاش بازی می‌کردم ساکت میشد 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740
خداحفظشون كنه…اخه نوزاد من بيست روزشه و به صدا توجه نميكنه

مرسی عزیزم ❤️همچنین نی نی شما رو نمیدونم وقتی این 

سن بود نه اصلا براش فرقی نداشت