2737
2739

اخه ۳میلیونم دادم پول 

پولای چندماهو یارانه و سهام عدالتو جمع کردم رفتم گرفتم بعد اینجور برخورد کردن خیلی ناراحت شدم بجا اینکه بگه دستت درد نکنه  جاریمم ک چیزی نگرفت براشوهرش.

بعد اینجور برخورد کردن گفتم بهش چی میگرفتم براش این همه لباسو همه چی داریم دیگه چرت و پرت میگرفتم بهتر بود یا طلا ک گرفتم 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب بی راه نگفتن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به ایشون اصلا ربطی نداشت نظر بده

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

بگو سکه الیزابت گرفتم الیزابت که نگرفتم😅

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2738
بنظر منم جالب نبوده ولی به مادرشوهرت ربط نداشته  کادو روز مرد سکه پارسیان ؟

جدا از خانوادا شوهرم تو خانواده ی ما طبق عاداتو رسومه ی مناسبتی باشه میگیرن براهم دیگه چون همه رنج قیمتی هم داره اسمشم طلاست

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدا از خانوادا شوهرم تو خانواده ی ما طبق عاداتو رسومه ی مناسبتی باشه میگیرن براهم دیگه چون همه رنج ق ...

خب آخه جالب نیست 

یعنی یه جورایی انگار به نام اونه به کام شما 😅😅😅منم همسرم مثلا ربع سکه یا سکه بهم بده برا روز زن خوشم نمیاد ترجیح میدم طلا باشه بتونم استفاده کنم ازش 

شما هم ساعت میخریدی یا عطر کفش کتونی هودی شلوار لباس خونه ای و...

2706