2733
2734
عنوان

فکرشم نمیکردم زاج ک انقد میگم خوب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 137 پست
منم مشکل عرق داشتم تو نینی سایت خوندم پماد زینک اکسایدم عالیه  مانتوهای منم زیربغلشون فقط بو م ...

منم از همین جا خوندم استفاده کردم 

بعد یه مدت تورم شدید غده لنفاوی جوری که نمیتونی دست تو تکون بدی ، نزززززنننن 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اطلاعات نداری نده زاج آلمینیوم داره میره تو مغز باعث آلزایمر میشه اثبات هم شده بعدم زاج مواد ...

حتما شما اثباتش کردی🧐

از دانشمندان خودجوش نی نی سایت بعید نیست به این اکتشافات برسند.

2731
حتما شما اثباتش کردی🧐 از دانشمندان خودجوش نی نی سایت بعید نیست به این اکتشافات برسند.

عزیزم من دانشگاه شیمی خوندم. نه من اثباتش نکردم اثبات شده قبلا

شما مثل اینکه خیلی خودتو قبول داری همون فرمون برو جلو

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
۱۰ساله میزنیم خداروشکر عوارضی نداشت

وقتی پیر شدی با آلزایمر سلام کن

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
اتفاقا لازم دارم خیلی چیزارو فراموش کنم😅

عزیزم شوخی بردار نیس ب اندازه همین ده سالم کلی آلومینیوم تو مغزت جمع شده :(

چه کاری اسپری دئودورانت بزن بازم‌بو‌ نمیگیره عوضش میدونی مخصوص زیر بغله نه مثل زاج معلوم نیست چیه

معلومه زاج و خواصشو نمیدونی میگه چیه؟میدونی همین زاج برای عفونت ادراری برای خیلی از مشکلات زنانه خوبه؟

عزیزم اطلاعات نداری نده زاج آلمینیوم داره میره تو مغز باعث آلزایمر میشه اثبات هم شده بعدم زاج مواد ...

هی خدا ببین چی میگن؟ببین همین علم شیمی شما هم میلنگه جهان از نظر شیمی جامده اما خب نمیگه پشت این خواص مواد شیمیایی چیه؟خواهشا هر چیزی رو نمیدونین نگین اینجا خود من زاج استفاده کردم الان یعنی سرطان دارم؟

2706