2733
2734
عنوان

کمک😭 بی بی چک مثبت

528 بازدید | 36 پست

دیروز بیبی مثبت شد امروزم رفتم آزمایش دادم عصر قراره جوابش رو بگیرم توروخدا دعا کنید مثبت نباشه از طرفی ۱ هفته هس پریودم عقب افتاده از ماه پیش ی قطره خونم ندیدم😭 توروخدا دعا کنید بچه خودش مشکل داشته باشه بیوفته😭من برنامه نداشتم برا بچه آوردن قرص اورژانسی دیر خوردم

بارداری اولمه چقدر احتمال داره بیوفته؟ از کجا بفهمم مشکل داره جنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

جه خبرتع بابا اروم باش حالا بچه باشه چی میشه عزیزم یه نعمته برکته که خدا داده خوشحال باش مادر میشی این افکار پوچ که بچه دستو پاگیره بریز دور اولش ادم میترسه وقتی بیاد میشه دنیات، انشاالله هرچی خیره برات پیش بیاد 🌹

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست... 
جه خبرتع بابا اروم باش حالا بچه باشه چی میشه عزیزم یه نعمته برکته که خدا داده خوشحال باش مادر میشی ا ...

امیدوارم کسی این حال منو تجربه نکنه خیلییییی حس بدیه فکرای دیگه به سرم میزنه ولی عذاب وجدان میگیرم امیدوارم خدا خودش یکاری کنه😭

اتفاقا من از اول ازدواجم بچه میخاستم ولی خدا نخاست باردار بشم

ما جلوگیری داشتیم فققققط یبار حواسم جمع نبود اینجوری شد! اخه مگه آدم با یبار باردار میشه! اینم شانس منه😭

وا خجالت بکش این بهونه ها چیه ای بابا اینقدر بدم میاد خودتو جمع و جور کن و خدارو شاکر باش نمی خواستی باید خیلی سفت و سخت جلوگیری میکردی حالا شده خداروشکر کن و سعی کن مثل یه آدم بالغ رفتار کنی 

فقط به این فکر کن که این فرصت ممکنه اخرین فرصتی باشه که خدا بهت میده

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706