2737
2739
عنوان

موندم چه رفتاری کنم با همسرم

231 بازدید | 23 پست

همسرم رو به شدت دوست دارم ایشون هم همینطور، همه چی خوبه، دیروز رفته بودیم بازار تو یه فروشگاه چندتا وسیله دیدم گفتم اینا زشته اینا قشنگتره

بعد فروشنده پشت سرمون بود اما من داشتم با خودمون صحبت میکردم همسرم جلو فروشنده گفت شاید نظر تو این باشه اما برای کس دیگه قشنگ باشه و به نظر من که قشنگه، من ناراحت شدم چون من اولأ با خودمون بودم بعد اینکه بخاطر فروشنده منو ضایع کرد از اون دفاع کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد که وقتی اومدیم بیرون به همسرم گفتم که رفتارت رو دوست نداشتم جلو غریبه منو ضایع کردی و از اون دفاع کردی گفتن نه اینطور نیست چون حرفت زشت بود گفتی این جنسا زشته فروشنده شنید ناراحت میشد یا یه وقت یه چیزی میگفت،

2728

،   من قبول دارم که به فروشنده نباید اینطور گفت اما من بین خودمون داشتم صحبت میکردم و به جای اینکه منو ضایع کنه همسرم میتونست یه طور دیگه موضوع رو درست کنه، این اولین بار نیست یکی دو بار قبل هم اینموضوع پیش اومده و من هم همین رو بهشون گفتم اما دیروز دوباره تکراش کرد

بعد فروشنده پشت سرمون بود اما من داشتم با خودمون صحبت میکردم همسرم جلو فروشنده گفت شاید نظر تو این ب ...

حرف همسرت اصلا بد نبود😑

معمولا تو فروشگاه آدم به وسیله ها نمیگه زشت میگه مورد پسند من نیست😑

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
2740
حرف همسرت اصلا بد نبود😑 معمولا تو فروشگاه آدم به وسیله ها نمیگه زشت میگه مورد پسند من نیست😑

من نمیگم کارم درست بود، من که به فروشنده نگفتم داشتم با خودمون صحبت میکردم همسرم میتونست یه طور دیگه این موضوع رو درست کنه نه اینکه منو ضایع کنه

من نمیگم کارم درست بود، من که به فروشنده نگفتم داشتم با خودمون صحبت میکردم همسرم میتونست یه طور دیگه ...

اینکه نظر خودشو گفته شما ضایع شدی؟

من راستش اصلا شمارو درک نمیکنم

این حجم از حساسیت

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
من و همسرم هر وقت میریم تو مغازه من دست میزنم به وسایل که بینم چطورند وزن و اندازه و جنس و ... همسر ...

من فکر میکنم نباید منو ضایع میکرد یا تو خلوت به خودم میگفت یا یا بحث رو عوض میکرد به نظرم

من نمیگم کارم درست بود، من که به فروشنده نگفتم داشتم با خودمون صحبت میکردم همسرم میتونست یه طور دیگه ...

همسرت نظرشو‌گفته حالا خیلی بدم نگفته که تو ناراحت بشی من بودم میگفتم آره سلیقه ها باهم فرق می‌کنه بی خیال الکی از کاه برا خودت کوه نساز 

الان هیشکی اون موضوعو یادش نیست اونوقت تو بشین هی برا خودت مشغله ذهنی درست کن

2706