2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غذای  خوشمزه و باب میلش درست کن خب

کره ای زعفرونی کباب

هله هوله هم نده بخوره

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
2740
غذای  خوشمزه و باب میلش درست کن خب کره ای زعفرونی کباب هله هوله هم نده بخوره

روانیم کرده،هر غذایی نمیخوره،عشقشه ویفر...هرمی میبینمش فکر می‌کنه سو تغذیه داره،دیکه نمیدونن ما با دعوا غذا میزاریم دهنش،خوابش خیلی کمه، خیلی تحرک هم داره

روانیم کرده،هر غذایی نمیخوره،عشقشه ویفر...هرمی میبینمش فکر می‌کنه سو تغذیه داره،دیکه نمیدونن ما با د ...

من ک نمیگم غذا بش نمیدی

ببین چی دوس داره اونو براش درست کن 

غذاهاتو خوشمزه کن برای غذای خوشمزه باید وقت بزاری

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
من ک نمیگم غذا بش نمیدی ببین چی دوس داره اونو براش درست کن  غذاهاتو خوشمزه کن برای غذای خوشمز ...

نه تو رو میدونم عزیزم ..من منظورم اقوام خودمون بود ..ولی اینجوری هر غذایی دوست داره براش بپزم بد قلق نمیشه؟

2706