2737
2734

حتما هم اسمت محدثه س🤣

شوخی#  

دکتر زیبایی قبلی هستِم..قضاوت ممنوع⛓️🗣 اگر مخالف نظر منی ریپ نزن چون جواب نمیدم ری.ده میشه بهت.. به او خوشگله بگید سر به سرم نزارهَ😐                               قبل از گفتن دروغ به دیگران فکر کن ببین ارزششو داره که از زبون شیطان استفاده کنی🤝🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اندامتم مثل اسم کاربریت لابد قلمبه قلمبه س  

شوخی کردم . رو اعتماد بنفست کار کن

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2740

تنها راه حلی ک ب ذهنم رسید ب خودت رسیدگی کن تامام

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕((نهنگی دید مرگش را ولی دل را ب ساحل زد من از پایان خود اگاهم اما دوستت دارم💞عشقم گذاشت و رفت 😅درحال حاضر یک ادمه نابود شدم اما به خودم قول دادم که انقدر پیشرفت کنم تا حسرتم و بخوره ...🥲))

با باشگاه رفتن شروع کن

لامصب یجوری رو آدم تاثیر می‌ذاره که نگوووو 

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

یکم وزن کم کن 

و روی اعتماد به نفست کار کن 

سیاهی هم عیب نیست رنگ پوست خدادادیه 

منم سبزه ام  خداهرام سفید ولی برام مهم نیست و  عاشق سبزه بودنمم

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
نه چه ربطی داره :-\

یاد یکی از دوستام افتادم

دکتر زیبایی قبلی هستِم..قضاوت ممنوع⛓️🗣 اگر مخالف نظر منی ریپ نزن چون جواب نمیدم ری.ده میشه بهت.. به او خوشگله بگید سر به سرم نزارهَ😐                               قبل از گفتن دروغ به دیگران فکر کن ببین ارزششو داره که از زبون شیطان استفاده کنی🤝🏻
2706