2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

چه خبره واقعا تو این یه هفته هر وقت نی نی سایت و باز کردم نوشتن شوهرم میگه چرا چهرت اینجوریه زشت شدی بد شدی 

حالم دیگه داره از مردا بهم میخوره تف به ذات مردی که انقد پست باشه 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 
دلم سوخت برای خودم

اینجور وقتا تو فاز مظلومیت و اینکه من چقدر گناه دارم نرو بگو با همه اینا از کل خانوادنت سر ترم 😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

چرا دکتر نمیری

عفونت زیاد اصلا خوب نیستا خطرناکه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

مردا خیلییییی مهارت حرف زدن با همسرشون افتضاااااحه 

منم یه عکس از نوجوونیم نشونش داده بودم گفت چه زشت بودی😐😂😂😂😂😂😂😂😂 من واقعا دام شکستتتت 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
چه خبره واقعا تو این یه هفته هر وقت نی نی سایت و باز کردم نوشتن شوهرم میگه چرا چهرت اینجوریه زشت شدی ...

وقتی خانوما دغدغه و پاتوقشون بشه مراکز زیبایی صورت و بدن انتظار دیگه ای نباید داشت، سطح توقعات آقایون رفته بالا دیگه درکی از ادمیزاد ندارن دنبال عروسکن

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
مردا خیلییییی مهارت حرف زدن با همسرشون افتضاااااحه  منم یه عکس از نوجوونیم نشونش داده بودم گفت ...

والا راضی باش به این که گفته زشت بودی یعنی بودی از فعل گذشته استفاده کرده 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 
2706