2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی اون نباید این کارو کنه حتی شما مقصر باشید

به اندازه يكى دو تا سيلى  براى اون مسئله به نظرم حقم بود،چون خودم باعث شدم 

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
2742
نه چون خط قرمز من بدنم هست. اگر بخواد بزنه دیگه هیچ پل برگشتی نداره. ولی خواهرم راحت کتک میخوره از ...

از پسراش کتک میخوره؟؟؟؟ این را تو را خدا بگو واقعی نیست

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.

اره تا حدمرگ همشونن ناحق بوده خیلی هم خوشحال میشه کاش یه پناهی داشتم ارزومه بابام بمیره ارثش برسه بهم ختی شده۱۰۰م اگه بچه هامو نداد خودم برم چون خسته شدم دودفعه اول کع میزد اشک میرخت حالا میگه حیف کتک😭

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2738
نه چون خط قرمز من بدنم هست. اگر بخواد بزنه دیگه هیچ پل برگشتی نداره. ولی خواهرم راحت کتک میخوره از ...

شاید به خاطر اینکه از نظر خواهرت زندگیش ارزشمند تر یه کتک خوردنه بعضی موقع طلاق گرفتن و رفتن خونه پدر بدتر از کتک خوردنه 

بعدش راحت مثل قبل باهاش بودی؟

اره خیلییییی کتک خوردم ازش تو جوانیم واوایل  اما ده سالی هست که دیگهههههه دست رو دستمم نمیزاره لازم باشه خودشو میزنه اما منو نهههههههه

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706