2737
2739
عنوان

لطفا فقط مادرای بچه دار

107 بازدید | 13 پست

سلام من چند روز دخترم مریض شده دکتر بهش شربت فارمنتین داده اونو میخوره  خوابش می بره  و اسهاله اینا طبیعیه؟

شربت اشتها آور برای یکسال سراغ ندارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از یکسالگی به بچه اشتها آور نده

یه کم راه بیا بهتر میشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731

من دخترم یک سالو ۱۰ ماهشه 

اسهالشو با موز و پودر پلانتاژل بند میارم 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

برای اشتها سانستول خوبه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
2740

به خاطر دارو اسهال شده یا اسهال داره؟ اگه به خاطر داروئه حساسیت داره. برو دکتر عوضش کنه. اگه بیماریش با اسهاله بهش خاکشیر با آب یخ و یه ذره عرق نعنا بده. بعد از هر بار دفع 1 سی سی بده بخوره. چند دونه خاکشیر هم داخلش باشه کافیه. عرق نعنا هم توی یه استکان آب 5 سی سی عرق نعنا بریز. 

فارماتیدین باعث اسهال میشه 

دکتر دخترم هر وقت فارماتیدین تجویز میکنه کنارش یه قطره میده که بچه اسهال نشه 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
نمیدونم این دارو چیه اما بچه من دارو سرماخوردگی آنتی بیوتیک  میخوره اسهال میشه

پسر من کافیه یه دوز آزیترومایسین بخوره چنان اسهالی میشه که نگو. خارجیش بدتره. ایرانیش شاید به 2 دوز هم برسه بعد اسهال بشه. 

چون سیب هم میدم نمیبنپه شکمشو 

گلم بهترین درمان برا اسهال خاکشیر با آب یخه. عرق نعنا هم بریزی داخلش زودتر اثر میکنه. اینو حتی جاریم که پرستاره هم همیشه میگه. برا پسرای خودم که فورا جواب میده. فقط حتما حتما سرد باشه. بذار یخچال. یه تیکه یخ کوچیک هم بنداز داخلش.