2733
2734

توی محل کارم یه کارفرمای آقایی دارم که اصلا باهام خوب نیست.خیلی بد رفتار می کنه.به بخشی هم تقصیر خودم بوده چون استرسی هستم و دست و پامو رو گم می کنم.

البته سوتی ندادم ولی خوب هم نبودم.میدونم توقعش رو برآورده نکردم.چی کار کنم رفتارش باهام خوب بشه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بی تفاوت باشه و سعی نکن توجهشو به خودت بگیری فقط تو کارت تلاش کن و موفق شو،من به عنوان یه کارمند که در کنارم چندتا خانم دیگه هم هستن و همشون عاشق اینن که به مدیرا بچسبن معتقدم که بیشتر از اونکه مدیرا خودتو ببینن باید کارتو ببینن با کار دیده و قوی میشی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
با عرض پوزش از استارتر🌹💝 ،دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه کجا باید تایپینگ بزنم،تازه واردم

تاپیک نه تایپینگ همون بالای صفحه تو نوار قرمز نگاه کن نوشته تاپیک بزن روش

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2738
هی هم می خوام درست بشه اوضاع بدتر میشه. آخرش میترسم یا جالبه جا بشم یا امتیاز پایین بگیرم

عزیزم همون راهی که گفتم پی بگیر رییسا براون کار مهمه اگه میبینی ظاهری با یکی خوبن شاید چون واقعا کار خوبه

لطف کردید

زنده باشید