2733
2739
عنوان

خانومای اشنا ب عطر با خط بوی بالا

147 بازدید | 12 پست

قیمتش مهم نیس فقط عطر خوبی باشه  با خط بوی زیاد از اینای ک  رد میشیم بوش میمونه   جریانش اینه    شوهرم زیادی عطر خواهراشو تو سرم میزنه ک اونا عطری دارن هوش از سرم میره   برو ازشون بمرس یاد بکیر  برو بخر موقع شب بزن 💔🤦‍♀️

تقریبا   یکسال پیش ک با خاااار شوهرام  حرف میزدم پرسیدم عطرشونو چیه هر دفعه  اسم یه عطری اوردن   فهمیدم   نمیخوان  من مثل اونا بخرم   دیگه بی خیال شدم   خودم ایفوریا دوست دارم و  کوبیسم تو عقد شوهرم گرفت برام و خط بو ندارن  ۰۰۰😒 

کلا   شوهرم از پلها میاد بالا یا میره پایین به به چه چه له له عطر خواهرشو داره 🍂💔💔💔

کمک ۰۰۰۰😑 

زیاد حرف زدم   

ولی تو دلم مونده بود ب یکی بگم ۰😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط باکارات رژ سفید 😍 

مگاماره هم اسپرت یعنی هم مردونه است هم زنونه یه بوی خنک باحالی داره پخش بوش هم زیاده

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
چنس چنل .ورساچ سیاه .گود گرل .لانکوم. مموری

شما کدومو بیشتر  تایید میکنید لانکوم شنیدم خوبه    میخوام خط بوش زیاد باشه ۰۰۰۰ بخدا شوهرم شب میشه مست میشه هی از عطر خواهراش میگه  حالمو بهم میزنه   اصلا از عطرای ک دارم از هیچکدوم تعریف نمیکنه نمیدونم کلا ب نظرش  خانوادش خوبن ۰حتی اگر بو سیر بدن   میگه اشتهام باز شد ۰

2740
شما کدومو بیشتر  تایید میکنید لانکوم شنیدم خوبه    میخوام خط بوش زیاد باشه ۰۰۰۰ بخدا ...

لانکوم بوی تمییزی میده ولی ورساچ سیاه وچنس چنل اگه اصل باشن بوی واقعا عالی دارن جوری که همه متوجه میشم وازت میپرسن

لانکوم بوی تمییزی میده ولی ورساچ سیاه وچنس چنل اگه اصل باشن بوی واقعا عالی دارن جوری که همه متوجه می ...

ما بیرجندیم باید برم یه خانه عطر درست و حسابی   این لوازم ارایشیا ک کلاهبردارن انگار فقط الکل میپاشن تو شیشه میدن ادم میخوام برم یه ادوپرفیوم یا ادکلن  بگیرم اصل  اصل  اکر سرم کلاه نزارن چون اشنایی ندارم ۰🙁

ما بیرجندیم باید برم یه خانه عطر درست و حسابی   این لوازم ارایشیا ک کلاهبردارن انگار فقط الکل م ...

راهت افتاد تهران بخر

🌿🌀🔴هر کی لایک کنه خره🔴🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود🙂