2733
2734
عنوان

زنداداش دیوونه

847 بازدید | 41 پست

دوستان عزیز من ی زنداداش دارم ی حیوون ب تمام معنا از روز اول نسبت ب من حسادت داشت چون پدره من همه چیز در اختیارم میذاشت و واسم تهیه میکرد.گذشت تا من ازدواج کردم اجازه نداد برادرم توی عروسی و عقد من بیاد.بعد از ازدواجم حتی خونه ی من نیومد یا برادرم مارو پاگشا نکرد.حتی وقتی زایمان کردم نیومد منو ببینه.من دوتا برادر داشتم ک داداش بزرگم فوت کرده.میخوام بدونم خدا جواب ی همچین آدمایی رو میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برین بابا بهش

فقط 42 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2731
2740

من یه خواهر شوهر پلید به تمام معنا داشتم هروقت میومد خونه پدرشوهر همه رومی ریخت به جون هم بعد شوهرم یه بار بی محلی بهش کرد دیگه احترام بهش نذاشت صداش میزد زن زلیلی که به خواهرات توجه نمیکنی

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم
والا من خیلی گند از خواهر شوهرا دیدم . هم خواهر شوهرام و خواهرشوهرای بقیه .از یه زاویه نمیشه بحث رو ...

خواهر شوهر چند ساله.من فقط ۹سالم بود عروسمون شد.کلن مشکل داره

2706