2737
2734
دوستان .....تو یکی از محله های سعادت اباد خانومی که مورد اعتماد و امین محلمون هست اقدام به جمع اوری کمکهای غیر نقدی در لابی یکی از ساختمانهای محله کرده و تا چند روز اینده راهی ورزقان هستش ( اگه همسرم موافقت کنه منم دوست دارم همراهش برم) با توجه از شناختی که از این خانوم دارم مطمئنم کمکها به دست زلزله زده ها خواهد رسید....دوستانی که دوست دارن به زلزله زدگان کمک کنن .. می تونن کمکهای خودشونو به ادرس زیر بیارن ....

سعادت اباد ...میدان سرو...پاکنژاد شمالی...خ داود حسینی...بهاران...بهار 4 شرقی ...ساختمان پانیذ ....تحویل سرایدار ساختمون اقای صارمی بدین لطفا و یا خانوم فلاح ...( زنگ سرایدارو بزنین )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نتم خیلی داغونه امشب ...ببخشید که دیر جواب میدم.....فردا رو فرصت داریم ....من خودمم کمکهامو فردا تا ظهر تحویل میدم....بچه ها بیشتر مواد بهداشتی لازم دارن....

میگن از تبریز تا اهر همه با ماشین های شخصی تو صف هستن تا به اواره ها برسن....همه دارن خودشون دستی می رسونن وسایلو....دیگه نمیشه به ارگانها اعتماد کرد...

اخه هنوزم کسایی هستن که با شبکه ها تماس می گیرن و میگن کسی به دادشون نرسیده...
2738
اوا جان چرا احتیاج هست ....ولی بیشتر به نواربهداشتی ...دستمال کاغذی...صابون ....پودر شستشو....دمپایی....

زیر انداز ...اتیاج هست ...اخه اخبار گفت از بابت مواد غذایی کمبود نداریم....ولی حالا شما هر چی که فک می کنین رادستتونه تهیه کردنش بیارین ....مطمئننا به همشون احتیاج هست...

لطفا ..رو بسته بندی وسایل نو با ماژیک بنویسین غیر قابل فروش.....و یا می تونین بنویسین اهدایی برا زلزله زده ها...
سلاااااام نازیلااااا نازیلا یه چیزی بگم فک کنم باورت نشههه
نازیلا بس که دیشب بهت فکر نمیکردم خوابتو دیدم عزیززززززم هههههه الهی قلبونت بششششششم
با توکل به خدای مهربونمم ، سال دیگه این موقه هااا همه چی رو به راهه دیگه ایشا...
2706