2737
2734
عنوان

باردارم و زیاد حرص و جوش میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 40 پست
من مجردم عزیزم حسرت به دل ازدواجم

ولی شما که فقط بیست سالته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
انشالله به همین زودیاا میای تاپیک میزنی کدوم لباس عروسو انتخاب کنم ؟ یسال بعدشم ازمون راجب سیسمونی ب ...

ایشالله

خیلی ممنونم از دعای خوبت ❤  کاش واقعا اینطوری شه

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی شما که فقط بیست سالته 

اخه متوجه رابطه مامان و بابام میشم 😔

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
میشه ازتون خواهش کنم که بفکر خودتون و توراهی عزیزتون باشید من بارداریم بدترین اتفاقای عمرم افتاد انق ...

آره واقعا حرف قشنگی زدی 

گور باباشون 

ارزش ندارن بچه بی گناهم اذیت شه 

خدا کمک کنه دیگه این آدمای بیخود رو رها کنم 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره واقعا حرف قشنگی زدی  گور باباشون  ارزش ندارن بچه بی گناهم اذیت شه  خدا کمک کنه ...

ذهنتو اروم کن نفس عمیق در طول روز زیاد بکش ورزش کن سرخودتو گرم کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
اخه متوجه رابطه مامان و بابام میشم 😔

چیبگم عزیزم بیست سالگی هنوز اوله زندگیه حسرت این چیزارو اصلااااااا نخور چون خیلی زود برای توام اتفاق میفته مطمعن باش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
آره واقعا حرف قشنگی زدی  گور باباشون  ارزش ندارن بچه بی گناهم اذیت شه  خدا کمک کنه ...

درست میشه عزیزم چیزی که ارزش فکر کردن و غصه خوردن نداره حرف آدمهای سمی .انشاالله بارداری راحتی داشته باشین و قدم تو راهیتون پر از نور و شادی باشه🙏🌷

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟
درست میشه عزیزم چیزی که ارزش فکر کردن و غصه خوردن نداره حرف آدمهای سمی .انشاالله بارداری راحتی داشته ...

ممنونم عزیزم، الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده🌹

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40