2737
2739
عنوان

شوهرم فریبم داد

2052 بازدید | 117 پست

بهم گفت طلاهاتو بده کار راه بندازم 

شرط کردم که خونه رو بنامم کنه تا بزنم 

قبول کرد، خونمون مشکل داشت سندش یکم کارای اداری‌ش طول می‌کشید، گفت تو بده من کارش حل شد میزنم به نامت

الان که کارش راه افتاده میگه نمیزنم، میگه اگه الکی نمیگفتم خونه بهت میدم که نمیدادی بهم طلاهاتو 

طلاهام زیاد بودن، دلم میسوزه 

خاک تو سر احمقم که بهش اعتماد کردم 

اعصابم خورده 

شماها مثل من خر نباشید 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
حالا چ عیبی داره هزار سال عمر جفتتون اون خونه اول و آخر برا بچهاتونه دیگه

درسته، منم مشکلی ندارم 

حتی خداشاهده نه نفرین کردم نه براش بد خواستم 

دلم میشکنه از این همه اعتمادی که من بهش داشتم ولی اون سو استفاده کرد و سرمو شیره مالید 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...

خوب منم دوبار همه طلاهامو دادم دفعه اول ماشینو بنام خودش کرد دفعه دوم بنام من کرد بعدم که فروخت با مامانم اینا مغازه خریدیم مغازه بنام مامانم ولی ما استفاده میکنیم چه فرقی داره به نام کدومتون آخر میرسه به بچتون

درسته، منم مشکلی ندارم  حتی خداشاهده نه نفرین کردم نه براش بد خواستم  دلم میشکنه از این ...

بخدا شوهر منم همینه من طلا فروختم ماشین خریدیم آخرم ماشین و زد ب اسم باباش انقد ناراحت شدم ولی با خودم گفتم درکه ارزش غصه خوردن نداره توهم زیاد فک نکن شاید خودش ی روزی راضی شد

درسته، منم مشکلی ندارم  حتی خداشاهده نه نفرین کردم نه براش بد خواستم  دلم میشکنه از این ...

بهش بگو دیگه بهت اعتماد نمیکنم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706