2737
2734
عنوان

باردارم و زیاد حرص و جوش میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 40 پست

اسی جان بفکر سلامتی خودت و نی نی باش اصلا با شوهرت بحث نکن بیکارم نشین فیلم ببین کتاب بخون یوگا انجام بده سر خودتو گرم کن نزار شوهرت کتک بزنه به پر و پاش نپیچ 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت که بارداری ☹

انشالله شماهم به زودی مادر میشید ولی خوشبحالت گفتن یه کوچولو انرژی منفی داره دوست خوبم

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

من بدبخت، اثارش بچه بعد دنیا اومدن کولیکی شد، حتی این مشاجرات بعد به دنیا اومدن هم ادامه داشت که  روی پوست بچه اثر گذاشت، بردم دکتر گفت از تنش هست، ناخن جویدناش

بزرگتر شد لجباز، 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2742
چرا لیاقت نداری؟ اینطوری نگو عزیزم  

چون نمیتونم خودمو کنترل کنم 

خودخواهم که نمیتونم کنترل کنم 

اگه فداکاری بلد بودم به خاطر بچم آروم میموندم 

کاش خدا فقط به کسایی که لیاقت دارن بچه بده 

امیدوارم خدا به تو بچه بده 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هربار اینو به خودم میگم ولی باز وقتی عصبی میشم کنترلمو از دست میدم نمیتونم آرامشمو حفظ کنم و به هم م ...

عزیزم دختر بارداری؟؟ چون بیشتر سر دختر ادم زودرنج میشه، خواهش میکنم هرجوری شده خودتو اروم کن هرروز چند بار برای بچت سوره عصر بخون ، من بچم کولیکی شد خیلی روزای بدی رو گذروندم اصلا نمیخوام این بلا سر کسی بیاد تو کل روز اصلا نمیخوابید روز وشب گریه مبکرد و هیچ جوره اروم نمیشد حتی نمیتونستم یه دقیقه بزارمش رو زمین همیشه بغلم بود یه دستشویی نمیتونستم برم تو خونه بچه بغل راه میرفتم نون خالی میخوردم از گرسنگی خیلی روزای بدی رو گذروندم تا یکسال

عزیزم دختر بارداری؟؟ چون بیشتر سر دختر ادم زودرنج میشه، خواهش میکنم هرجوری شده خودتو اروم کن هرروز چ ...

نمیدونم جنسیت معلوم نیست هنوز. 

ای خدا من شهر غریبم حتی مادرم بهم نزدیک نیست 😔

من اصفهانم مامانم تهران 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
انشالله شماهم به زودی مادر میشید ولی خوشبحالت گفتن یه کوچولو انرژی منفی داره دوست خوبم

من مجردم عزیزم

حسرت به دل ازدواجم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
چون نمیتونم خودمو کنترل کنم  خودخواهم که نمیتونم کنترل کنم  اگه فداکاری بلد بودم به خاطر ...

من مجردم.

قدر داشته هاتونو بدونید

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

میشه ازتون خواهش کنم که بفکر خودتون و توراهی عزیزتون باشید من بارداریم بدترین اتفاقای عمرم افتاد انقدر که استرس و اعصاب خوردی داشتم طفل معصومم خیلی اذییت شد وقتی بدنیا اومد چون بخاطر یک مشت آدم خودخواه و نفهم فشار عصبی داشتم فشار خونم بالا رفت سزارین اورژانسی شدم بچم توی دستگاه بودش به خاطر تنفسش و اینکه تا مدتها افسردگی بعد از زایمان داشتم .خواهش میکنم فقط به فکر آرامش خودت باش گور بابای دنیا و آدمهای بیخودش.

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟
میشه رابطتتون ترمیم کنید با شوهرتون؟ جدای از بارداری بزرگ شدن بچه تو محیط که پدر و مادر درگیری و کتک ...

انگار حرف همو نمیفهمیم 

چیزی رو که من عیب میدونم اون عادی میدونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مجردم عزیزم حسرت به دل ازدواجم

انشالله به همین زودیاا میای تاپیک میزنی کدوم لباس عروسو انتخاب کنم ؟ یسال بعدشم ازمون راجب سیسمونی بچت نظر میخوای 😚😗😘😍😍😍😍😍

ان شاء الله بخت خوب نصیبت شه  خیلی تو انتخابت دقت کن

نمیدونم چرا خواستگار ندارم

2706