2733
2739

شاید یکی داره میمیره شما نباید درک کنید از الان دوسه ردزه که از تنهایی اینجا گله میکنم ولی دریغ از یه هم زبون که بیاد پای تاپیکم باهام حرف بزنه تا حالو هوام عوض بشه هی تا وقتی ما زنا هوای همو نداریم از مردا چه انتظارو دروی میشه داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون بهتر کسی نیاد یه تایپیک زدم اینقدر انرژی منفی دادن که حالم اصلا خوب نمیشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

دقیقا

((خااااااانم هستممممم))توهرتاپیک عکسی رفتم عکس نزاشت گزارش میزنم😜😜😜((درخواست دوستی ممنوع😡😡))

تو امضام دلیلش هست

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2738

خواهر اگه موافقی ببرمت یه تاپیکی پر از انرژی مثبتتت🤸‍♀️🙆‍♀️

یک حلقه برای حکومت بر همه آنها lord of the rings 💍🗡️
خواهر اگه موافقی ببرمت یه تاپیکی پر از انرژی مثبتتت🤸‍♀️🙆‍♀️

اره  عزیرم ببر 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
واقعا نمیدونم چی گیرشون میاد حالشون بهتر میشه؟؟چرا سعی نمیکنن با خوب کردن حال بقیه دنبال حال خوب خود ...

بگم چی والا

((خااااااانم هستممممم))توهرتاپیک عکسی رفتم عکس نزاشت گزارش میزنم😜😜😜((درخواست دوستی ممنوع😡😡))