2733
2739
عنوان

پماد اداپالن برای جای جوش

88 بازدید | 7 پست

من حدود ۱۰ روز هست برای جای جوش روی بازوهام پماد اداپالن از داروخونه گرفتم دارم مصرف میکنم . خیلی خارش داره اصلا غیر قابل تحمله طوری که منی که اینقدر خوابم سنگینه از خارش بازوهام از خواب بیدار میشم . اصلا هم حالت پوسته پوسته شدن نداره . فقط ۴-۵روز اول جوشای خیلی خیلی ریز زد الان جوشا خوب شده فقط خیللللی میخاره ؟ 

به نظرتون خارشش طبیعیه؟ 

استفاده نکن فرار کن ازش حساسیت میده

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استفاده کردم پوستمو قرررمز کرد داغون کرد پوستمو

میگن قرمزی و خارش و پوسته پوسته شدن طبیعیه . اولش هم برون ریزی داره بعد ۳ الی ۴ هفته خوب میشه . ولی خارش من خیلی شدیده . نمیدونم چکار کنم ادامه بدم یا نه؟

2728
میگن اولش خارش و قرمزی و پوسته پوسته شدن و برون ریزی طبیعیه بعد چند هفته خوب میشه. بعصی ها خیلی تعری ...

دقیقا همینطوره ولی یه ماه طول میکشه 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
به نظرت این حد از خارش من هم طبیعیه ؟

آره گلم

2738