2737
2734
عنوان

بیایین خانم ها لطفاً واجبه

124 بازدید | 23 پست

من نامزدم وضعمون الان خیلی خرابه وضع خانوادم 

بابام که ی معتاد ی گرون پول نامیده الان کلی بدهکاره مامانم واسه مواد غذایی که برای خونه گرفته پول نمیتونیم پیدا کنیم 

ی انگشتر نامزدی داره میگه بریم بفروشیم بدون اینکه کسی بدونه نامزدم بفهمه کنه می‌کشه خدایی ولی ناچاریم چیکار کنم من اخه

نفروشییی😐😐

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان اینو بفروشی بعدشو میخای چیکار کنی؟

با فروختنش مشکل خوراکی حل میشه ولی نامزدت بفهمه ناردحتیها پیش میاد

شغلی درامدی چیزی ندارید!؟!فکراساسی باید کرد

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2740

نفروشی ها .بی غیرتی پدرت به تو مربوط نیس.مادرت تا الان چطوری سر کرده .از الآنم همون طوری سر کنه....برو سر کار.....نامزدت گناه نکرده.اومده از خانواده ات دختر گرفته.که میخواین اینطوری دورش بزنین

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
انگشتر خود مامانمو یگم

انگشترمامانت چه ربطی به نامزدداره که میگی نامزدم بفهمه منومیکشه؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
وام ازدواج اگه میتونید بگیرید

وام بگیرن ضامن میخاد بازپرداخت میخاد اول باید بفکردرامد باشن

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
نفروشی ها .بی غیرتی پدرت به تو مربوط نیس.مادرت تا الان چطوری سر کرده .از الآنم همون طوری سر کنه....ب ...

ای بابا نه طلا برای خود مامانم هست میگم یعنی بفروشیم یا ن دو دل هستیم

2706