2737
2734
عنوان

دوتا شوهر دارم از فامیلن

385 بازدید | 10 پست

سلام خواب دیدم دوتا شوهر دارم یکیش شوهر خودمه یکیش از فامیلا که اصلا باهاش سلامم ندارم بعد تو جمع خانواده شوهر من حامله ام تو خوابمم همینطور بوده بعد یکیشون بهم محل نمیزاره که شوهر خودمه اون یکی یکم خوبه که من پیشش نمیشینم بعد همش شکلات میخورم و اینا وبعدش رفته بودیم پیک نیک همه غذا دارن میخورن گوشت و اینا ولی من هیچی ندارم بخورم یعنی به من نمیدن یعنی چی آخه....

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
در واقعیت بارداری؟

آره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفت سال  فراوانی میاد هفت سال قحطی میاد تو اون هفت سالی که فراوانی گندم زیاد بکارین 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
شبا کم بخور 

دیشب از ویار شدید چیز نخوردم 😂 یعنی کم خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هفت تا گاو چاق و هفت تا گاو لاغر اون اطراف ندیدی

چرا دیدم داشتن میخورنشون 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

تعبیرش بد نباشه یعنی بد بختی و فقر و اینا من زدم گوگل گفت خوب نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواب های دوران بارداری آشفته هستن

من تاحالا خواب به این شفافی ندیده بودم انگار اصلا خودمم اونجا بودم برای همین برام جالب بود نوشتمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40